Rockové legendy budou už zítra v Praze. Poslední šance vyhrát lístky na Kiss a ZZ Top

  15:22aktualizováno  18. června 2019 11:48
Dvě světové legendy vystoupí v Praze na jednom pódiu. Pro skupinu Kiss to bude poslední koncert u nás a ZZ Top tu oslaví půl století existence. Navíc jim předskočí jedna česká legenda - BSP. Televize Óčko STAR vyhlásila bleskovou soutěž, díky níž máte poslední šanci vyhrát vstupenky.

Na sobotní koncert skupiny Kiss na brněnském výstavišti dorazilo 25 tisíc fanoušků. Odměnou jim byla tradiční velkolepá show. | foto: Marie Stránská, MAFRA

Hudba

PRAGUE ROCKS 2019/ KISS - ZZ TOP

EDEN ARÉNA U Slavie 1540/2a

19. 6. 2019

EDEN ARÉNA Praha

Koupit vstupenky

Po pětačtyřicetileté kariéře rockové legendy Kiss oznámily, že v roce 2019 odstartují své závěrečné turné, vhodně pojmenované End of the Road. Svůj poslední koncert v Praze pojmou jako monumentální show pod širým nebem.

Soutěž o vstupenky najdete na Facebooku Óčko STAR

“Všechno, co jsme vybudovali, a všechno, co jsme si za poslední čtyři desetiletí podmanili, by se nikdy nestalo bez milionů lidí po celém světě, kteří v těch letech naplnili kluby, arény a stadiony. Toto turné bude závěrečná oslava pro ty, kteří nás viděli a poslední šance pro ty, kteří ne. Kiss Army, rozloučíme se na našem posledním turné s naší největší show a pak půjdeme tam, odkud jsme přišli.  Odejdeme stejně jako jsme přišli ... Unapologetic and Unstoppable,“ řekli Kiss.

Exkluzivním hostem na jejich turné budou tři svérázní vousáči, kteří příští rok oslaví 50. výročí své existence.

ZZ Top jsou pozoruhodní tím, že mají nejstabilnější sestavu v historii rockové hudby. Baskytarista Billy Gibbons, zpěvák Dusty Hill a bubeník Frank Beard již téměř půl století okouzlují všechny generace fanoušků po celém světě, doposud vydali 15 studiových alb, kterých jen v USA prodali více než 30 milionů. Trio pocházející z Texasu má na svém kontě takové hity jako Gimme All Your Lovin’, La Grange, Legs, Sharp Dressed Man a Tush, ke kterým se vracejí generace fanoušků již několik dekád.

A aby toho nebylo málo, přidá se k této slavné dvojici kapel ještě české uskupení - Baláž, Střihavka, Pavlíček. BSP letos slaví 25 let existence a pro fanoušky chystají i novou desku. Před Kiss a ZZ Top tak zazní i slavné české hity jako Země vzdálená nebo Holka čapni draka.

Televize Óčko STAR vyhlásila den před koncertem bleskovou soutěž na svém Facebooku. Stačí sledovat dnes od 15:00 pořad Osmdesátky a napsat na Facebook STAR, která písnička zazněla v pořadu jako první. Více zde.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz