Do Česka míří nejlepší britská Queen show, projekt Killer Queen bude ve Zlíně

  12:30
Nejlepší britská Queen show přijede poprvé do Česka! Na jaře 2021 k nám zavítá projekt Killer Queen z Londýna, který nabídne bezmála dvě hodiny největších hitů od legendárních Queen. Ve středu 3. března 2021 potěší fanoušky ve zlínské Datarthale.

Projekt Killer Queen z Londýna nabízí bezmála dvě hodiny největších hitů od legendárních Queen | foto: Ticketportal

Hudba

Killer Queen (UK)

Sportovní hala Datart U Zimního stadionu 4286

3. 3. 2021

Sportovní hala Datart Zlín

Koupit vstupenky

Formace Killer Queen vznikla v červnu 1993 a již během dvou následujících let získala popularitu v domovské Británii. V roce 1999 získala ocenění jako Worldwide Best Tribute Band. 

V dalších letech skupina dobyla pódia po celé Evropě a USA, a to včetně velkých sálů a stadionů, jako například Ahoy Stadium, Waverly Stadium, Brighton Centre, Red Rocks Arena, Austin City Limits či Nottingham Motorpoint Arena. 

Rok 2019 byl pro kapelu milníkem a dosud nejúspěšnějším rokem. Absolvovala beznadějně vyprodané turné napříč USA včetně zastávek v Red Rocks Arena a Austin City Limits. Jejich show v Huntingdon Paramount Theatre se stala Koncertem roku. 

V listopadu 2019 formace navštívila v rámci evropského turné také Bratislavu, kde odehrála rovnou dva koncerty. 

A i v diáři pro další roky jí data rychle mizí, v roce 2020 měla skupina v plánu devítitýdenní tour po USA, vystoupení na obřích koncertních podiích a festivalech ve Velké Británii i různě po Evropě. 

„V roce 2021 se vrátíme do Red Rocks, budeme tam už počtvrté. Být pravidelným hostem v této hale je pro nás opravdu pocta, a vyprodat ji ještě větší! Na tom podiu vystupovali Beatles, U2, Springsteen nebo Dylan. Má to tam fakt své kouzlo,“ poznamenal zpěvák Patrick Myers.

Proto si nenechte ujít březnový koncert ve zlínské Datarthale. Více informací o show najdete na webu: www.killerqueenonline.com

Držitelé průkazů ZTP mají slevu 20 % na všech prodejních místech oproti průkazu ZTP. Držitelé průkazů ZTP/P a doprovod 1 osoby slevu 20 % na všech prodejních místech oproti průkazu ZTP/P, každý s vlastní vstupenkou. 

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz