Kabát vyrazí příští podzim na turné. Vstupenky jsou již v prodeji

  11:03aktualizováno  11:03
Skupina Kabát ohlásila podzimní turné, které odstartuje v říjnu 2020. Od pátečního dopoledne si na něj můžete koupit vstupenky. Kabáti vystoupí na stadionech a v halách sedmnácti měst České republiky.

Koncert rockové skupiny Kabát ve zcela zaplněném amfiteátru v Plzni-Lochotíně (14. září 2019) | foto: Petr Eret, MF DNES

Hudba

KABÁT TOUR 2020

Rocknet aréna Mostecká 5773

7. 10. 2020

Rocknet aréna Chomutov

Další termíny

Koupit vstupenky

Turné skupiny Kabát odstartuje 7. října v Chomutově a vyvrcholí 26. listopadu velkým koncertem v O2 areně.

Fotogalerie

Koncerty budou koncipované doprostřed stadionů, tedy na center stage, aby měli diváci co nejblíž k jevišti. Kapela už tento způsob použila v minulosti a zalíbil se jí, ačkoli v něm „mizí možnost zašít se o pauze u aparátu a vydechnout,“ jak sami říkají.

Skupina Kabát plánuje ještě do začátku turné vydat novou desku, kterou pak na koncertech fanouškům představí naživo. Datum vydání desky ale zatím neupřesnila.

„Vypadá to jako alibismus, ale po těch letech už je to vlastně klišé, ale i jasný postoj. Dokud s tím nebudeme spokojeni na sto procent, tak to prostě nevyjde. Intenzivně se na tom dělá již od ledna 2019, a práce pokračují. Chceme vždy ještě lepší CD, než bylo to poslední. Chceme vydat prostě nejlepší CD,“ říkají Kabáti.

 Skupina dosud natočila jedenáct desek s hity jako Děvky ty to znaj, Colorado, Na sever, Pohoda, Dole v dole, Moderní děvče a mnohými dalšími.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz