Skupina Jelen pořádá svůj festival, vystoupí na něm Mirai nebo Voxel

  16:30aktualizováno  3. března 13:20
Skupina Jelen po loňském úspěchu pořádá druhý ročník svého festivalu v Přibyslavi. Přijedou na něj interpreti z Česka i Slovenska a letos si na své přijdou i děti.

V sobotu odpoledne dav roztančila skupina Jelen. | foto: Michal Klíma, MAFRA

Festivaly

JELEN & přátelé - PŘIBYSLAV

Přibyslav, areál pod zámkem Přibyslav, areál pod zámkem

16. 5. 2020

Přibyslav, areál pod zámkem Přibyslav

Koupit vstupenky

Skupina Jelen pořádala ve své domácí Přibyslavi festival už loni. Původně neplánovala pokračovat, ale fanoušci si vyžádali další ročník. Skupina tak pozvala spřátelené kapely, se kterými se pravidelně potkává na různých festivalech i Martyho bandu, která s nimi absolvovala podzimní turné.

„Prvním impulsem byly přání našich fanoušků, kteří nás přemlouvali, že chtějí do Přibyslavi přijít nebo přijet hned za rok, protože se jim u nás líbilo. Další důležitou roli sehráli také kologové z branže - Mirai. Jsou to naši kamarádi, potkávali jsme se celý rok na festivalech, často do rána hráli po hotelech na kytary. Až nás takhle jednoho večera napadlo, že je pozveme k nám do Přibyslavi a oni nás na jejich domácí festival do Frýdku – Místku. Potom už stačilo do skládající se mozaiky zasadit ostatní vystupující, které máme u nás v kapele moc rádi a festivalový večer dostal svoji konečnou podobu,“ říká Martin Kasal, houslista Jelenů.

V Přibyslavi tak vystoupí skupina Mirai, písničkář Voxel, Kateřina Marie Tichá s kapelou a ze Slovenska přijede Sima Martausová.

Novinkou bude letos dětská zóna a zvýhodněné vstupné pro děti, které do deseti let mají v doprovodu rodičů vstup zcela zdarma.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz