Hana Zagorová a Štefan Margita propojí na společných koncertech pop s operou

  9:31aktualizováno  2. března 2020 18:46
Hana Zagorová a Štefan Margita jsou jedním z nejstálejších párů českého showbyznysu. Znají se už třicet let a z toho 27 let jsou manželé. Moderovali spolu zábavný pořad, ale ještě nikdy neuspořádali společný koncert. Letos budou hned čtyři a jeden z nich v O2 areně.

Štefan Margita a Hana Zagorová | foto: Lenka Hatašová, iDNES.cz

Hudba

Hana Zagorová & Štefan Margita KONEČNĚ SPOLEČNĚ

OSTRAVAR ARÉNA Ruská 3077/135

12. 9. 2020

OSTRAVAR ARÉNA Ostrava

Další termíny

Koupit vstupenky

Populární česká zpěvačka, herečka, textařka a scenáristka Hana Zagorová už padesát let pravidelně koncertuje se svým repertoárem. Slovenský tenorista světového renomé Štefan Margita působil v nejslavnějších operních domech jako je milánská La Scala, londýnská Covent Garden nebo newyorská Metropolitní opera.

Vstupenky do O2 areny najdete zde.

Od chvíle, kdy spojily své životy, se rozhodli nepropojovat své pěvecké kariéry. „Nikdy jsme spolu nespolupracovali,“ říká Hana Zagorová. „Bedlivě jsme ale sledovali, jak se tomu druhému daří, jak úspěšný je ve své profesi. Radili jsme si, hodnotili své koncerty a představení. A najednou jsme došli k tomu, že přišla ta správná doba naše dávné rozhodnutí třeba pro jednou porušit,“ prozrazuje.

„Napadlo nás to takřka současně a zjistili jsme, že do toho máme právě teď chuť a těšíme se na to asi nejen my, ale i naše publikum,“ doplňuje svou ženu Štefan Margita.

Štefan Margita a Hana Zagorová

Na podzim 2020 tak pod názvem Konečně spolu připravili hned čtyři jedinečné koncerty.

Turné zahájí 12. září v ostravské Ostravar Aréně a zakončí 3. října 2020 v pražské O2 areně. Oba zpěváky doprovodí rozšířený Boom! Band & Classic Orchestra Jiřího Dvořáka. „Pořád to pro nás je něco jako výlet a myslím, že na výlet jsou čtyři velké haly akorát,“ prohlásila Zagorová.

„Program nabídne několik duetů z Hančina reportoáru, písničky, které od nás posluchači ještě nikdy neslyšeli, ale podrobnosti zatím prozradit nemůžeme. Snad jen to, že každý zazpíváme své šlágry a ještě před prvním koncertem v Ostravě vyjde naše společné album s mnoha duety, které zazní na Konečně společně,“ doplnil Margita.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz