Muzikál Hamlet se vrací. V Hybernii si ho zahraje Adam Mišík

  12:30aktualizováno  12:30
Slavný muzikál Janka Ledeckého Hamlet měl premiéru před více než dvaceti lety. Prorazil i ve světě a nyní se vrací na české pódium. V Divadle Hybernia uvidíte v titulní roli Adama Mišíka. Janek Ledecký ale v obsazení nechybí.

Janek Ledecký se v Divadle Hybernia vrátí do role Claudia. | foto: muzikalhamlet.cz

Divadlo

HAMLET - muzikál

Divadlo Hybernia, nám. Republiky 4, Praha 1 nám. Republiky 4

3. 10. 2020

Divadlo Hybernia, nám. Republiky 4, Praha 1 Praha

Další termíny

Koupit vstupenky

Hamlet měl premiéru v roce 1999 v Divadle Kalich. Několik let tam trhal rekordy v návštěvnosti, až se ho ujal broadwayský režisér Robert Johanson, který ho uvedl s velkým úspěchem v jihokorejském Soulu. Muzikál znají i diváci v Rumunsku nebo Japonsku.

Fotogalerie

Janek Ledecký se role Hamleta vzdal už dávno. V roce 2008 se v úpravě, která vznikla pro americké nastudování představil jako král Claudius a do této role se vrátí i v Hybernii. Hamleta si zahraje a zazpívá mladý talentovaný zpěvák Adam Mišík, který se kromě své vlastní tvorby proslavil i účastí v show Tvoje tvář má známý hlas, kde Janek Ledecký zasedl coby porotce. Televizní diváci ho mohou znát také z taneční soutěže StarDance.

Sám autor se v roli Claudia bude alternovat s frontmanem skupiny Kabát a známým muzikálovým hercem Josefem Vojtkem. V roli Gertrudy uvidíte zpěvačku Martu Jandovou. V dalších rolích se představí Vojtěch Drahokoupil, Kateřina Marie Fialová, Tomáš Trapl a další. 

Broadwayský režisér Robert Johanson dostal muzikál Hamlet do celého světa

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz