GCF zve na turnaj do Příbrami, představí se amatérští i profesionální zápasníci

  12:30
Nejstarší tuzemská organizace MMA GCF (Gladiator Championship Fighting) zve diváky na turnaj GCF 65 do Příbrami, kde se 3. září představí jak amatérští, tak profesionální zápasníci. Nový promotér organizace Vladimír Kadlec ale nevyloučil, že se do konce letošního roku odehrají ještě další večery smíšených bojových umění pod hlavičkou GCF.
ilustrační snímek

ilustrační snímek | foto: MAFRA

Sport

GCF 65

Sportovní hala Příbram Legionářů 378

3. 9. 2022

Sportovní hala Příbram Příbram VII

Koupit vstupenky

„Nové GCF odstartuje turnajem v Příbrami, kde se GCF turnaj úspěšně konal už několikrát v minulosti. V hlavním zápase se představí místní borec Jakub Šindelář. V dalších zápasech se představí například borci jako Horský nebo Vostrý a pak také to nejlepší z našich mladých bojovníků, které profesionální kariéra teprve čeká,“ uvedl promotér GCF Vladimír Kadlec, který je znám také jako youtuber pod značkou VladaVideos.

Začátek turnaje je v 18:00, hala bude otevřena od 17:30. V hlavním zápase bude bojovat těžká váha Viktor Pavlíček proti soupeři z Lotyšska. Z místních borců se na hlavní kartě představí Jakub Šindelář a Miroslav Krybus. V amatérských zápasech se pak představí jeden z největších tuzemských talentů MMA také příbramský Jan Mašek, který se postaví Vasylu Perstenyakovi. V dalších amatérských zápasech pak uvidíme české reprezentanty, kteří se veřejnosti ukážou naposledy před podzimním mistrovstvím Evropy v Itálii.

Lze zakoupit i vstupenky STUL PRO 4-4x vstupenka ke stolu (4x voda, 4x cola, 4x nealko, 1x láhev bílého vína, 3x pivosklenicejídlo - drobné občerstvení) nebo STUL PRO 8 - 8x vstupenka ke stolu (8x voda, 8x cola, 8x nealko, 2x láhev vína - červené, bílé, 6x pivosklenice jídlo - drobné občerstvení)

„Chceme se držet naší filosofie a dávat šance mladým nadějným zápasníkům. Další večery v tomto roce možná oznámíme později, protože jednání stále probíhají. Nejvíce změn a novinek ale chystáme až v roce 2023,“ slíbil Kadlec.

Historie GCF se začala psát už v roce 2010. Od té doby se organizace Gladiator Championship Fighting pod vedením bývalého úspěšného bojovníka Michala Hamršmída, vypracovala v největší česko-slovenskou MMA organizaci s více než 60 turnaji. Až od roku 2016 ji poté začala „válcovat“ konkurence v podobě organizace Oktagon MMA a XFN. GCF se postupem času vytratila z centra hlavního MMA dění a dnes pořádá turnaje pro několik stovek nejvěrnějších fanoušků.

Na začátku léta 2022 byly v souvislosti s GCF oznámeny velké změny. Promotérského žezla se chopil Vladimír Kadlec, který ohlásil svůj „životní projekt“, s nímž si klade za cíl pomoci nadějným zápasníkům dostat se do velkých organizací. Původní šéf GCF Michal Hamršmíd i nadále zůstává, avšak nově bude působit spíše v pozadí. Dalšími hlavními členy „nové“ GCF pak jsou i podnikatel Radovan Hypš, manažer Jiřího Procházky Matěj Kretík a PR manažer Josef Koukolíček.

„Od chvíle, kdy jsme oznámili, že přebíráme značku GCF, tak vypuknul skutečný blázinec. Neustále mi někdo volá a píše, máme skvělé reakce od fanoušků. Na Instagramu jsme za pár dní získali 20 tisíc sledujících. Chceme posunout tuzemské MMA zase o trochu dál, chceme pomoct českým talentům, aby se stali úspěšnými profi zápasníky. A hlavně se u toho všeho chceme dobře bavit. Sledujte GCF – bude to stát za to,“ vyzval Vláďa Kadlec.

Program turnaje GCF 65

70kg – Lightweight – 3x5min
Marco Gucu / Serbia
David Tiep / Gorila MMA

Velký talent tuzemského MMA David Tiep proti srbskému ranaři Marco Gucuovi. Dá se očekávat, že tahle bitva zdvihne diváky ze sedadel. Gucu už se v ČR představil a přezdívku Silent Killer nezasloužil náhodou.

93kg - Light heavyweight – 3x5min
Vladimir Cetkovic / Serbia
Martin Horský / PriMMAt gym Praha

Martin Horský alias Prsíčko je velmi populární těžká váha, která přestoupila do polotěžké divize. Proti němu se do klece postaví další srbský rabiát Vladimir Cetkovic.

77kg – Welterweight – 3x5min
Martin Čečil - RK Vale Tudo Znojmo
Jakub Šindelář / Pankration gym Příbram

Začínal jako fotbalista, ale jeho osudovým sportem se stalo MMA. To je Jakub Šindelář, který před domácím publikem v druhém hlavním zápase večera vyzve Martina Čečila ze Znojma.

77kg – Welterweight – 3x5min
Arturs Leisans / Lotyšsko
Michal Vostrý / MMA Chomuto
v

Michal Vostrý si v MMA udělal velmi slušné jméno a aktuálně je jeho skóre 8:10. Lotyšský bijec Arturs Leisans má bilanci 4:4, ale všechny své vítězství si připsal formou KO nebo TKO.

70kg – Lightweight – 3x5min
Mantas Selvenis / Latvia
Miroslav Krybus / Pankration gym Příbram

Zástupce příbramského Pankration gymu Miroslav Krybus má v MMA zatím jeden zápas, který ale vyhrál před limitem. Půjde o jeho první profesionální zápas.

IMMAF -70kg – 3x3min
Andreas Rasumny / Germany
Jan Mašek / Pankration Příbram

Jan Mašek je označován za jeden z největších talentů, které české MMA má v amatérské kategorii. Což potvrdil i na mistrovství světa IMMAF v Abú Dhabí.

IMMAF -77kg – 3x3min
Andreas Dik / Germany
Václav Žemla / Gorila MMA

Václav Žemla vozil medaile z evropských turnajů v judu, ale teď se plně věnuje MMA. Je také českým amaterským reprezentantem.

IMMAF -70kg – 3x3min
Marcel Máša / Muay Thai Brno
Vojtěch Khol / Good Luck gym HK

Brno proti Hradci Králové – to je souboj dvou českých reprezentantů Marcela Máši a Vojtěcha Khola.

IMMAF -84kg – 3x3min
Oliver Urbánek / MMA Chomutov
Matyáš Pasálek / Gorila MMA

Dalším borcem z Gorila gymu je český reprezentant Matyáš Pasálek. Má za sebou sérii tří výher v řadě.

IMMAF -84kg – 3x3min
TBA
Tagir Makhmudov / Gorila MMA

Gorila MMA je továrna na české reprezentanty a jedním z nich je i Tagir. Za Česko se byl v letošním roce na mistrovství světa v Abú Dhabí a teď se chystá i na mistrovství Evropy. V Příbrami tak bude ladit svou formu a nechce nic než vítězství před limitem.

IMMAF -66kg – 3x3min
David Volf / SK Gauner Jihlava
Jindřich Ungr / MMA Chomutov

David Volf versus Jindřich Ungr – oba dva jsou ve váhové kategorii do 66 kilogramů tím nejlepším, co je v Česku k vidění.

IMMAF -70kg 3x3min
Azyk Bakaev / Renegade Prague Gym (David Vyvážil trenér - 608 555 577)
Ivan Žďánský / Primmat gym Praha

IMMAF -61kg – 3x3min
TBA
Iva Koubíková / MMA Chomutov

Ženské MMA na GCF 65 bude zastupovat Iva Koubíková z MMA Chomutov. Má pověst zápasnice, která vždycky dá do svého boje maximum a předvádí divácky velmi atraktivní zápasy.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz