Britská skupina Kosheen s legendární Sian Evans přijede v únoru do Brna a Ostravy

  15:30aktualizováno  15:30
Po pětileté koncertní pauze se do České republiky vrací skupina Kosheen. Vystoupí 26. února v brněnském Zoner Bobyhall a o den později v ostravské Bonver Areně, kde se předvede v rozšířené koncertní sestavě.

Kosheen | foto: archiv Kosheen

Hudba

KOSHEEN

Zoner BOBYHALL, Sportovní 559/2A, Brno Sportovní 559/2A

26. 2. 2020

Zoner BOBYHALL, Sportovní 559/2A, Brno Brno

Koupit vstupenky

Kosheen vydali od roku 2001 pět desek. Každá z nich vždy charakterizovala a jasně udávala hudební vývoj skupiny, která má záběr od alternativního rocku až po drum’n’bass. Skupina formovala tvář světové hudební scény na začátku milénia.

Fotogalerie

Koncertní šňůra naváže na poslední koncert v roce 2015, kdy Kosheen předvedli zdařilý experiment s Bohemian Symphony Orchestra Prague. 

I po pauze si stále udržují vysoký standard a berou si to nejlepší ze svých začátků. Písně jako Hide U, Catch, (Slip & Slide) Suicide, Hungry nebo Harder opět rozvibrují a roztančí české fanoušky.

Uhrančivý hlas zpěvačky Sian Evans jste vedle projektu Kosheen mohli slyšet také ve skladbě Louder, kterou produkoval DJ Fresh. Právě její vokál má velkou zásluhu na tom, že se tato skladba vyhoupla přímo na první místo v britské hitparádě a prodalo se jí více než 140 tisíc kopií. I tuto skladbu zařadili Kosheen do svých živých vystoupení.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz