Kapela Botox má nový klip Vánoční, v květnu zahraje v Lucerna Music Baru

  14:30
Skupina Botox zpěváků Honzy Kopečného a Petra Ryšavého vydala svůj v pořadí 11. videoklip. Klip k singlu Vánoční hudebníci pokřtili v pražské kavárně IPPA Café s herci ze seriálů ZOO a Dobré zprávy. V květnu Botox plánuje zahrát v pražském Lucerna Music Baru.

Hudba

Botox

Lucerna Music Bar Vodičkova 36

3. 5. 2023

Lucerna Music Bar Praha 1

Koupit vstupenky

„Pět let jsme fanouškům i sami sobě slibovali vánoční písničku, konečně na ní přišla řada. Doufáme, že se bude líbit,“ uvedl na začátku křtu Honza Kopečný.

Zároveň přivítal kolegy ze seriálu ZOO Denisu Pfauserovou, Gorana Maiello, Adélku Hesovou, Kubu Bartáka, které doplnili herci z dalšího seriálu Primy Dobré zprávy Kateřina Klausová a Jan Komínek.

Hlavní kmotrou klipu pak byla moderátorka TV Prima Lenka Špilarová.

Kapela Botox natočil klip k písni Vánoční během 24 hodin v dobové roubence v Českém Švýcarsku.

Klip natočila kapela začátkem října během 24 hodin v dobové roubence v Českém Švýcarsku.

„Nebylo vůbec lehké dát dohromady všechny rekvizity. Zkuste si koupit například stromeček nebo jmelí v době, kdy v obchodech panují spíše Dušičky, nikoli Vánoce,“ prozradil Petr Ryšavý zákulisí natáčení nového klipu, ve kterém kapela klade důraz na dodržení českých vánočních tradic a zvyků.

Nechybí tak například kapr, bramborový salát, cukroví, lití olova a spousta dalších věcí, které patří k těm pravým českým Vánocům.

Všech pět členů Botoxu zároveň obléklo tradiční vánoční svetry, které kapela věnuje do charitativní dražby na podporu nadace Dortem proti rakovině.

Pop-rocková skupina Botox vznikla v lednu roku 2018. Veřejnosti se představila prvním videoklipem k písni Popelář, která je dosud jednou z nejoblíbenějších jak u fanoušků, tak v rádiích.

Honzu Kopečného a Petra Ryšavého asi netřeba příliš představovat. Oba jsou velmi známí muzikáloví zpěváci a herci, kteří neustále překypují humorem a dobrou náladou.

V lednu 2019 vydal Botox první EP a poprvé zaplnil pražský Lucerna Music Bar. Následovalo první album Dvě tváře a klubové turné po celé České republice. Letos vydala kapela druhé album Ty a Já, které v Lucerna Music Baru pokřtila herečka Jiřina Bohdalová.

Kapela Botox, která je převážně pop-rocková s občasnými výlety do jiných žánrů, má pět členů: Jan Kopečný (zpěv), Petr Ryšavý (kytara, zpěv), Matěj Diviš (bicí), Petr Bidlo (basa), Dalimil Smrž (klávesy).

Na začátek května 2023 pak uskupení plánuje návrat do pražského Lucerna Music Baru na tradiční koncert v rámci kterého ani tentokrát nebudou chybět zajímavý hosté z řad kamarádů a kolegů. Kdo se účastnil některého z předchozích ročníků, ví, že atmosféra je vždy nezapomenutelná.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz