Hudba

LINDSEY STIRLING

O2 universum, Sál A Českomoravská 2345/17

9. 10. 2024

O2 universum, Sál A Praha

Koupit vstupenky
Vstup umožněn 19:00

Světoznámá houslistka Lindsey Stirling přiveze své jedinečné vystoupení do Prahy. Tento koncert nabídne nezapomenutelnou kombinaci virtuózní hry na housle, dynamického tance a vizuálně úchvatných efektů.

Málokterý umělec ztělesňuje bezmeznou kreativitu tak jako Lindsey Stirling. Nejenže je tato mnohokrát oceněná hudebnice známá svou žánrovou virtuozitou ve hře na elektronické housle, ale také nekonečně oslňuje publikum svým mimořádným tanečním talentem – což je prvek, který přenáší na pódium v rámci své velkolepé koncertní show, s níž jezdí na turné s obdivuhodnou frekvencí a neustále vyprodává kultovní koncertní sály po celém světě. Tato hvězda, která je také autorkou bestsellerů New York Times (a tvůrkyní vlastního komiksu), cítila nutkání posunout své hranice ještě dál na své sedmé řadové desce, a nakonec přijala zcela novou úroveň svobody v psaní písní.

Album Duality, na němž se podíleli producenti a spoluautoři jako Graham Muron (Thirty Seconds to Mars, Skrillex) a Lucky West (Walk the Moon, Dreamers), zahrnuje tucet písní, které ukazují vytříbenou muzikálnost a nadání pro vytváření hluboce expresivních melodií. Zatímco první polovina alba se soustředí na velkolepý a propracovaný zvuk, který je ovlivněn keltskou hudbou a dalšími globálními vlivy, druhá polovina alba se přiklání k odvážně originální formě popu. Na straně A se proto nacházejí skladby jako "Eye Of The Untold Her", nádherně epická skladba, kterou produkoval Mako (hudebník, skladatel a producent, který se mimo jiné podílel na produkci nejprodávanějších titulů videoherního giganta Riot Games) spolu se Stevem Mazzarem (skladatelem, který spolupracoval s legendárním Hansem Zimmerem na aranžování a produkci hudby pro světová turné). Strana B mezitím vyzdvihuje popové cítění v písních, jako je zářivá "Inner Gold" (s alt-popovým umělcem Royal & the Serpent) a "Survive" (v níž se zpěvačka Walk off the Earth Sarah Blackwood připojuje k interpolaci disco klasiky Glorie Gaynor "I Will Survive").

Ke vstupence je připočten charitativní poplatek ve prospěch Lindsey's Upside Fund.

Ke vstupence lze zakoupit GOURMET EXPERIENCE.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zprávaPokyny pořadatele INFO ZTP/P

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz