Tanečníci Celtic Legends přenesou návštěvníky své show do Irska

  12:26
Na přelomu května a června příštího roku zavítají poprvé do Česka tanečníci a hudebníci skupiny Celtic Legends. Vystoupí v Hradci Králové, Zlíně, Brně, Praze a Liberci a návštěvníky přenesou do Irska, jeho kultury, jeho hospod, jeho hudby a jeho srdce.

Taneční skupina Celtic Legends přenáší při svých vystoupeních diváky do Irska, jeho kultury, jeho hospod, jeho hudby a jeho srdce. | foto: Ticketportal

Koupit vstupenky

Celtic Legends pocházejí z divokých a krásných hor Connemar v Irsku. Jejich show je naplněna tradiční irskou kulturou. Představení s živou hudbou, tancem a zpěvem bere ohledy na kulturu a starověkou historii.

Všichni tanečníci Celtic Legends soutěžili na mezinárodní úrovni již od útlého věku a vyhráli mnoho různých ocenění, včetně mistrovství světa. Hudebníci z Celtic Legends zase vynikají ve virtuózních schopnostech a bezkonkurenční lásce ke svému umění.

Choreografka souboru Jacintha Sharpe má bohaté zkušenosti a je uznávána tanečníky po celém světě. Po několika turné vybrala to nejlepší ze všech vystoupení a vytvořila tak výraznější, živější a vzrušující styl irského tance. Tradiční kousky ladí s živým pódiovým zvukem a složitá skupinová čísla doplňují volnější sólové skladby.

Hudební režisér Celtic Legends Sean McCarthy je všeobecně považován za jednoho z nejlepších hráčů na dýmku Uilleann na světě. Šestkrát získal titul Uilleann Pipes All-Ireland a třikrát za sebou vyhrál prestižní turnaj „Oireachtas na Gaeilge“.

Témata: Irsko, tanečník

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz