Hudba

Rock in Symphony: The Epic Symphonic Show

O2 universum, Sál A Českomoravská 2345/17

1. 2. 2025

O2 universum, Sál A Praha

Koupit vstupenky
Vstup umožněn 19:00

Koncert přesunut, vstupenky na původní termín (24.6.2024) zůstávají v platnosti.

Velkolepá show Rock in Symphony nabídne nejen ty nejslavnější rockové hity v orchestrálním zpracování, ale také geniální hudební spolupráci věhlasného Bohemian Symphony Orchestra Prague a členů britské rockové legendy Uriah Heep. Speciálními hosty Bohemian Symphony Orchestra Prague (BSOP) a Soundtopia Band nebude totiž nikdo jiný než pánové Mick Box a Bernie Shaw z této slavné rockové kapely.

Během koncertu si slavní muzikanti střihnou spolu s BSOP a kapelou Soundtopia Band své největší hity. Mezi nimi nebude chybět například Lady in Black, která se v devadesátých letec dočkala své úspěšné české verze. Pod názvem Slečna závist ji nahrála kapela Arakain.

Koncert Rock in Symphony dále ovládnou melodie rockových matadorů, jako jsou Metallica, Guns N´ Roses, Pink Floyd, Europe nebo AC/DC. Chybět nebude ani strhující vizuální světelná show.

Martin Šanda a jeho svěřenci mají s rockovou hudbou v symfonickém provedení bohaté zkušenosti. Orchestr má za sebou například několik evropských turné s lídry slavných zahraničních kapel jako Deep Purple, Nazareth, Europe, Alice Cooper, Toto, Survivor, Foreigner, Journey, Uriah Heep nebo také s Bonnie Tyler.

Navzdory divoké pověsti slavných muzikantů se ale žádné skandály během spolupráce nikdy nekonaly. „Pánové rockeři byli vždy opravdu slušní. Žádné manýry. Má zkušenost je taková, že čím větší hvězda, tím skromnější chování. Naopak z nás byli tak trošku nervózní, protože nás klasiky vnímali jako ty vážné profíky. Nakonec, když jsme se během turné lépe poznali, zjistili, že i s námi může být legrace,“ vzpomíná Šanda, který BSOP založil už v roce 2002.

Od té doby si orchestr připsal na konto nespočet dalších úspěchů. Pochlubit se může také spoluprací na projektech se švédskou kapelou Sabaton, britskou kapelou Kosheen, 2Cellos, slavným španělským operním pěvcem José Carrerasem nebo vokální skupinou The Tenors a Il Volo. Seznam hvězdných jmen, která měla s pražským orchestrem co do činění, je skutečně obsáhlý. Za zmínku stojí například také houslistka Vanessa Mae, zpěvačka Sarah Brightman či trojnásobný držitel Grammy Michael Bublé.

Ke každé vstupence lze zakoupit GOURMET EXPERIENCE.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Původní tisková zprávaPokyny pořadatele INFO ZTP/P

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz