Hudba

THE SMASHING PUMPKINS

O2 universum, Sál A Českomoravská 2345/17

4. 7. 2024

O2 universum, Sál A Praha

Koupit vstupenky
Vstup umožněn 19:00

Special guest - Please The Trees

Ikonická americká rocková kapela The Smashing Pumpkins se po pěti letech vrací do Prahy, aby u českých fanoušků znovu oživila své nezapomenutelné melodie.

Poslední koncert v Praze ve vyprodaném Forum Karlín rozhodně patřil k těm nezapomenutelným. Fanoušci a milovníci rockové hudby se tak mohou těšit na další neopakovatelný hudební zážitek plný energie a vášně!

VIP balíčky

Když se v roce 1988 v Chicagu objevili The Smashing Pumpkins, svět ještě nikdy neslyšel takovou kapelu. Spojovali hudební žánry jako jsou rock, pop, shoe-gaze, metal, gothic, psychedelii a elektroniku. Díky tomu prodali po celém světě přes 30 milionů alb a posbírali dvě ceny GRAMMY®, dvě ceny MTV VMA a jednu American Music Award. V roce 2023 vydali The Smashing Pumpkins své poslední album ATUM, které je pokračováním alb Mellon Collie and the Infinite Sadness z roku 1995 a Machina/Machine of God z roku 2000. Obsahuje 33 skladeb ve třech aktech a jeho autorem a producentem je Corgan. The Smashing Pumpkins vyrazili na turné THE WORLD IS A VAMPIRE TOUR.

Se vstupenkou lze zakoupit GOURMET EXPERIENCE.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zprávaPokyny pořadatele INFO ZTP/P

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz