Kelly Family oslaví 25 let od vydání desky Over The Hump v O2 areně

  10:30
Hvězdná skupina 90. let Kelly Family se příští rok vrátí do Prahy, 15. února vystoupí v O2 areně. Oslaví tu 25. výročí od vydání svého nejslavnějšího alba Over The Hump, které přineslo hity jako An Angel, Santa Maria a další. V největší české hale slibují připravit velkolepou show.

Kapela Kelly Family vystoupila 8. března 2018 v pražské O2 areně. | foto:  Tomáš Krist, MAFRA

Hudba

THE KELLY FAMILY

O2 arena Českomoravská 2345/17

15. 2. 2020

O2 arena Praha

Koupit vstupenky

Skupina Kelly Family se loni vrátila na světová pódia a její turné mělo obrovský úspěch. Pro příští rok připravila další turné po sportovních halách po celé Evropě.

„V první polovině zahrajeme skladby z hitového alba Over The Hump, přesně tak za sebou, jako tomu bylo na skutečném hudebním nosiči. Mnoho ze skladeb, které jsou na albu, jsme nehráli dlouho naživo, a tak se moc těšíme. V druhé polovině koncertu zahrajeme ty největší hity, které jsme za posledních 40 let existence skupiny nahráli,“ sdělili členové skupiny před nadcházející koncertní šňůrou.

Celkově skupina vydala více než dvacet studiových alb. V České republice zaznamenala největší slávu v devadesátých letech, kdy vyvolala šílenství mezi tehdejšími teenagery. „Členové skupiny vyrostli stejně jako její fanoušci. Koncert může být velkou vzpomínkou na bezstarostné mládí,“ řekla za pořadatelskou agentury JVS Group Květa Havelková.

Skupina při koncertě využije nejmodernější techniku. Chybět nebudou pyrotechnické efekty, speciálně uspořádané pódium zajištující interakci s publikem, ani velkoplošné obrazovky.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz