Sigma Olomouc oslaví 100 let Zápasem století

  10:48aktualizováno  10:48
Sigma Olomouc uspořádá ke svému stému výročí Zápas století, v němž se utkají bývalí hráči Sigmy a reprezentační výběr brücknerovské éry. V neděli 8. září tak fanoušci uvidí velikány olomouckého fotbalu i bývalé hvězdy národního týmu pod vedením legendárních trenérů Petra Uličného a Karla Brücknera.

Sigma Olomouc Zápas století | foto: Facebook

Sport

SK Sigma Olomouc - ZÁPAS STOLETÍ

ANDRŮV STADION OLOMOUC Legionářská 1165/12

8. 9. 2019

ANDRŮV STADION OLOMOUC Olomouc

Koupit vstupenky

„Na trávníku Androva stadionu se tak znovu proběhnou hráči jako Vaniak, Zlámal, Lovásik, Janotka, Kovář, Machala, Kotůlek, Hudec, Škerle, bratři Hubníkové, Siegl, Maroši, Mucha, Látal, Kobylík David, Ordoš, Drulák, Balcárek, Sedláček, Reiter, Onderka, Drulák, Lauda, Baranek, Šuškavčevič, Caha či Rozehnal,“ lákají stránky Sigmy Olomouc.

„Z řad reprezentačního výběru prozatím přislíbili účast Koller, Polák, Plašil, Hübschmann, Jiránek, Grygera, Vachoušek, Bolf, Blažek, Šmicer, Týce, Kováč, Mareš, Baroš, Vlček, Poborský, Lokvenc a také Čech, Nedvěd a Rosický. Jejich účast ale mohou ohrozit pracovní povinnosti v jejich klubech. Další hráče oslovujeme,“ uvedl olomoucký odchovanec Rozehnal, který se na organizaci utkání aktivně podílí.

Součástí zápasu bude i bohatý doprovodný program.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz