Písně Scorpions zazní v pěti českých městech se symfonickým orchestrem

  12:30aktualizováno  12:30
Do Česka přijede v dubnu Scorpions Tribute Live Show se symfonickým orchestrem Hurricane Symphony. Nesmrtelné hity skupiny Scorpions umocněné symfonickým orchestrem a světelnými efekty uslyší diváci v Hradci Králové, Ostravě, Zlíně, Brně i v Praze.

Scorpions Tribute Live Show | foto: Ticketportal

Hudba

SCORPIONS TRIBUTE SHOW se symfonickým orchestrem

Kongresové centrum ALDIS, Hradec Králové Eliščino nábřeží 375

16. 4. 2020

Kongresové centrum ALDIS, Hradec Králové Hradec Králové

Koupit vstupenky

Hlídací kočka

Vstupenky Vám chytím vždycky. Pohlídám přednostní prodeje, vstupenky na poslední šanci, začátek prodeje, slevy i konání akce.

Písně skupiny Scorpions zazní v podání rockových muzikantů tribute skupiny Heaven Can Wait s vokálem, který je od originálu téměř k nerozeznání. Spolu se symfonickým orchestrem Hurricane Symphony vytvoří neopakovatelnou atmosféru na každém koncertě.

Orchestry výrazně posouvají až dosud nedotčený kánon instrumentální interpretace. Hromové dechové a opájející strunné nástroje podtrhují střelhbité kytarové sólo, vyzvednou ho až na sám vrchol tvůrčí dokonalosti.

„Vypracované symfonické aranžmá, virtuózní kytarová sóla a citlivé, silné vokály jsou schopné doslova přenášet do jiného světa - do světa filmu a hry barev právě zrozené hudby,“ vyjádřili se posluchači o Scorpions Tribute Live Show.

Hlídací kočka

Vstupenky Vám chytím vždycky. Pohlídám přednostní prodeje, vstupenky na poslední šanci, začátek prodeje, slevy i konání akce.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz