PSH představí nové album na festivalu Hip Hop Žije

  11:30aktualizováno  28. srpna 13:50
Festival Hip Hop Žije kromě Bratislavy a Ostravy ovládne i Prahu. Přijede špička slovenské rapové scény, ale nebudou chybět ani domácí umělci. Skupina PSH tu dokonce představí svou novou desku Debut.

Festivaly

HIP HOP žije Praha

Průmyslový palác, Výstaviště Holešovice, Praha Výstaviště Holešovice

13. 9. 2019

Průmyslový palác, Výstaviště Holešovice, Praha Praha 7-Holešovice

Koupit vstupenky

Festival Hip Hop Žije se nejprve z Bratislavy přesunul i do Ostravy, kde se už zabydlel a letos se tam znovu uskuteční 31. srpna. Více o akci čtěte zde.

Loni si organizátoři poprvé vyzkoušeli i Prahu a festival měl velký ohlas, takže se letos do metropole vrací. 

Českou scénu bude zastupovat hudební producent a DJ NobodyListen, který si pozval ředu hostů jako jsou  Smack, Hugo Toxxx a Cassanova B. Vstoupí také rapeři Sergei B nebo Pastor. Třešničkou na dortu bude představení nového alba skupiny PSH s názvem Debut. Fanoušci zde poprvé uslyší živě koncertní podobu songů z tohoto alba.

Ze Slovenska dorazí hvězdy hip hopu Separ, Ego, Majk Spirit nebo Strapo.

„Každý z nich je jiný a každý je jedinečný. Nabídnou novinky ze své tvorby a jsem si jistý, že takový konec léta bude stát za to,“ říká jeden z organizátorů festivalu Marián Baláž.

Akci přináší Prima Cool a Óčko Black, první česká televizní stanice zaměřená na žánry hip-hop, rap a RnB. „Při spuštění Óčko Black jsme deklarovali náš zájem věnovat se s touto značkou nejen televiznímu vysílání, ale také eventům a celkové podpoře hiphopové scény. Snad je fakt, že se nám podařilo vrátit Hip Hop žije do Prahy, dobrá zpráva pro všechny fanoušky,“ říká generální ředitel televize Óčko Štěpán Wolde.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz