Vše o motokrosu nadšenci najdou na veletrhu MX Expo

  14:30
Veletrh MX Expo v Břeclavi nabídne během velikonočního víkendu 8. a 9. dubna vše kolem motokrosu. Nadšenci, začátečníci i profesionálové se tak mohou přijít inspirovat na jedinou událost svého druhu a těšit se na zajímavé značky, jezdce, přednášky plné inspirace a zajímavostí či rozhovory.

Veletrh MX Expo nabídne nejen stánky zameřené na motokros a vše kolem něj, ale také přednášky a rozhovory | foto: Ticketportal

Sport

MX Expo

Kulturní dům Břeclav 17. listopadu 2964/1

8. 4. 23 - 9. 4. 23

Kulturní dům Břeclav Břeclav

Další termíny

Koupit vstupenky

„Po důkladném průzkumu trhu, který potvrdil, že veletrh takového typu zde motokrosové komunitě chybí, jsem se rozhodl uspořádat veletrh MX Expo. Požádal jsem o pomoc organizátory galavečera Moto Gala Night, který je zaměřen na motor sport a společně pracujeme na tom, aby návštěvníci viděli to nejlepší ze světa motokrosu na jednom místě,“ uvedl pořadatel Milan Fiala.

Veletrh MX Expo obsáhne komplexní tematiku motokrosu, včetně vybavení a výživy. Budou tu k vidění například výrobci motocyklových doplňků a elektroniky, oficiální dealeři motorek a oblečení, specializované servisy na tlumiče a další.

Organizátoři ale nezapomínají ani na přípravu, proto návštěvníci veletrhu uvidí také jízdní kola a cyklo vybavení, výživové doplňky a mnoho dalšího.

Pro návštěvníky je připraven i bohatý doprovodný program, který zahrnuje i přednášky se zajímavými hosty. Účast potvrdil například Ervín Krajčovič, který bude hovořit o zkušenostech z motokrosu a flattracku. Dále se návštěvníci mohou podle pořadatelů těšit na jezdce Martina Žeravu ze školy motokrosu, mechanika Jana Srnce a mnoho dalších řečníků.

Nebude chybět ani oficiální vyhlášení složení týmů pro sezonu 2023 či autogramiáda.

Více informací o veletrhu najdete na oficiálních webových stránkách a instagramu.

ZTP vstup zdarma (doprovod platí dle ceníku), děti do 6 let a senioři nad 65 let mají také vstup zdarma.

Vstupenky můžete zakoupit též online, zaplatit na internetu a ihned vytisknou z pohodlí domova - HOMEtickets!!

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz