Pocta Metallice se symfonickým orchestrem míří do Prahy i Brna

  13:30aktualizováno  13:30
Spojení heavy metalu se symfonickým orchestrem přináší jedinečný zážitek. Hity Nothing Else Matters, Enter Sandman, Master of Puppets dostávají nový život. Metallica Show se za tři roky existence dočkala mnoha pochvalných recenzí a nyní míří i k nám.

METALLICA S&M Tribute Show | foto: Facebook

Hudba

METALLICA S&M Tribute Show a symfonický orchestr

Forum Karlín, Pernerova 676/51, Praha 8 Pernerova 676/51

14. 2. 2019

Forum Karlín, Pernerova 676/51, Praha 8 Praha

Koupit vstupenky

„Ten zvláštní okamžik, kdy tribute kapela zní lépe než sama Metallica,“ píše s v jedné z recenzí na Metallica S&M Tribute Show.

Fotogalerie

Ta vznikla na základě jedinečného koncertu nazvaného S&M - Symphony and Metallica z roku 1999, kdy si slavná kapela zahrála se San-Francisco Symphony a dostala za skladbu The Call of Ktulu dokonce cenu Grammy.

O 15 let později se tým podobně smýšlejících profesionálů odvážil oživit legendární show a vznikla Metallica S&M Tribute Show se symfonickým orchestrem. Ta se za tři roky existence může pochlubit více než 35 tisíci návštěvníky a mnoha pochvalnými recenzemi v médiích a na sociálních sítích.

Velkolepá multimediální show, kde se klasika setkává s moderní technologií zamíří v únoru do pražského Fora Karlín a v březnu do Brna.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz