Na Mega koncert pro Nadační fond speciálních sil získáte nyní vstupenku navíc

  11:30aktualizováno  22. listopadu 9:50
Už 28. listopadu proběhne v Prostějove Mega koncert pro Nadační fond speciálních sil, jehož posláním je shánět prostředky pro oběti pracovních úrazů zaměstnanců speciálních sil, případně pozůstalé po vojácích padlých v boji. Na koncertě vystoupí No Name, Pokáč nebo Sebastian. Poslední týden prodeje vstupenek se rozjíždí akce 1 + 1. K zakoupené vstupence tak dostanete automaticky jednu navíc.

Igor Timko z No Name na turné S láskou (Kongresové centrum Zlín, 15. března 2016) | foto: Jan SalačMAFRA

Hudba

MEGA koncert pro Nadační fond speciálních sil

Společenský dům, Komenského 4142/6, Prostějov Komenského 4142/6

28. 11. 2019

Společenský dům, Komenského 4142/6, Prostějov Prostějov

Koupit vstupenky

Nadační fond Speciálních sil generála Moravce byl založen v roce 2011. Jeho cílem je umět se rychle postarat o příslušníky speciálních sil a jejich rodiny, pokud utrpí při své činnosti úraz s trvalými následky, nebo při plnění úkolů přijdou o život. Nadační fond nemá žádné zaměstnance. Předseda správní rady, dva členové a revizor pracují ve volném čase bez nároku na finanční odměnu. Pomohli třeba rodinám tří vojáků, kteří zahynuli v Afghánistánu.

Fotogalerie

Chystaný koncert v Prostějově je novou aktivitou fondu. Otevře ho svým vystoupením písničkář Pokáč, který se proslavil svými vtipnými songy jako jsou Vymlácený entry nebo V lese.

Následovat bude koncert zpěváka Sebastiana s jeho skupinou. Sebastian na jaře objel republiku se svou Rub a líc Tour, kde představil fanouškům nové písně, které vznikly během jeho nucené pauzy po operaci hlasivek. Mnohé z nich jistě zazní i v Prostějově.

Vrcholem večera bude vystoupení slovenské skupiny No Name, která nyní boduje v hitparádách soundtrackem k filmu Poslední aristokratka.

Po jejich vystoupení bude následovat After party s DJ rádia Hana.

Nyní máte možnost získat ke své vstupence jednu navíc pro svůj doprovod. Ke každé zakoupené vstupence totiž dostanete jednu zdarma.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz