Marcus a Martinus přijedou do Slavkova, zbývají poslední vstupenky

  17:24aktualizováno  17:24
Norské duo Marcus & Martinus vystoupí 13. července ve Slavkově u Brna. Dvojčata, která pobláznila dívčí srdce po celém světě, vynahradí českým fanouškům loňský zrušený koncert. Lístky jsou k mání na iDNES.cz Ticket.

Festivaly

SLAVKOV OPEN 2019 - 13.7

Zámecká zahrada, Slavkov u Brna Zámecká zahrada, Slavkov u Brna

13. 7. 2019

Zámecká zahrada, Slavkov u Brna Slavkov u Brna

Koupit vstupenky

Sedmdesát nejrychlejších čtenářů iDNES.cz mělo navíc možnost si ke vstupence přikoupit VIP balíček, který obsahuje dárek, setkání s Marcusem a Martinusem ve speciálním stanu, možnost položit jim jakoukoli otázku a vyfotit se s nimi. Po této exkluzivní nabídce na iDNES.cz se jen zaprášilo.

Koncert ve Slavkově bude jediným vystoupením norských mladíků ve střední Evropě (vstupenky si můžete zakoupit na iDNES Ticket). Kromě nich vystoupí u Brna také populární skupina Slza a finalista českého kola Eurovize Tomáš Boček.

Šestnáctiletá dvojčata Marcus Gunnarsen a Martinus Gunnarsen zpívají od svých pěti let, profesionální kariéru ale nastartovali až v roce 2012. Jejich popularita nabrala v posledních letech nevídaných rozměrů a aktuálně patří k nejúspěšnějším evropským umělcům nové generace. Kdekoliv se Marcus & Martinus objeví, vyvolávají davové šílenství a jejich koncerty jsou měsíce dopředu beznadějně vyprodány.

Marcus a Martinus svým vystoupením ve Slavkově u Brna vynahradí početným českým fanouškům podzimní koncert, který dopadl neslavně. Měli předskakovat Jasonovi Derulovi, ale koncert byl pár minut před začátkem zrušen kvůli technickým problémům.

Norské duo Marcus & Martinus vystoupí 13. července ve Slavkově u Brna.
Norské duo Marcus & Martinus vystoupí 13. července ve Slavkově u Brna.
Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz