Do Prahy míří olympijští a světoví šampioni v krasobruslení s Louskáčkem

  22:30aktualizováno  22:30
Jedinečnou ledovou show Louskáček a myší král uvidí čeští diváci v pražské Tipsport areně. Ve výpravném představení se předvedou někdejší krasobruslařští šampioni, akrobaté, cirkusoví umělci a zpěváci.

Louskáček a Myší král | foto: Ticketportal.cz

Show

Louskáček na ledě

TIPSPORT ARENA Za Elektrárnou 419/1

7. 12. 2019

TIPSPORT ARENA Praha 7-Holešovice

Koupit vstupenky

Známý ruský tanečník na ledě Ilja Averbuch vytvořil k 200. výročí pohádky Ernsta Theodora Hoffmana Louskáček představení, s nímž už druhý rok objíždí svět. Stalo se jedním z jeho nejdražších projektů a jako show pro celou rodinu sklízí velké úspěchy.

Fotogalerie

Návrhy kostýmů vytvořili přední francouzští designéři. Na výrobu složité víceúrovňové scénografie použili tvůrci desítky tun materiálu.

Vznikl fascinující a tajemný příběh, který při zachování klasického motivu převedl slavný námět do nové interpretace.

Na ledě se kromě ledového baletu, taneční akrobatické action-show Jump Evolution, cirkusových umělců a zpěváků předvedou také olympionici a světoví mistři v čele se čtyřnásobným mistrem světa a držitelem zlaté medaile z olympiády v Salt Lake City Alexejem Jagudinem. Uvidíte i Tatianu Totmjaninovou s partnerem Maximem Marininem, kteří spolu získali nejcennější kov na olympiádě v Turíně v roce 2006 a dvakrát se stali mistry světa.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz