JANEK LEDECKÝ SYMPHONIC

  14:30

Hudba

JANEK LEDECKÝ SYMPHONIC

Divadlo Hybernia náměstí Republiky 3/4

30. 1. 2023

Divadlo Hybernia Praha 1

Koupit vstupenky

JANEK LEDECKÝ SYMPHONIC
"Tvar symfonického orchestru se formoval několik staletí a já jsem od Hanze Sedláře, který psal aranže a orchestrace chtěl, aby jeho možnosti dokonale využil. Aby moje písničky rozložil na atomy a pak znovu sestavil s plným využitím potenciálu těch sedmdesáti pěti muzikantů, se kterými se moje kapela propojí.
V roce 2019 jsme to na turné prověřili hned se čtyřmi symfonickými orchestry. A pokaždé to dopadlo skvěle. V pražské Hybernii 30. ledna vystoupíme s Hradeckou filharmonií, se kterou jsme natočili i studiovou podobu celého projektu.
Jako hosta jsem si pozval Ivana Hlase. Když jsem začínal s psaním písniček, od Ivana jsem se toho o psaní textů naučil úplně nejvíc. A právě Malagelo, které v Hybernii zazní ve velkolepé symfonické podobě, byla první Ivanova písnička, kterou jsem se naučil."
J.L.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz - eTickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO, Přízemí / vstupenka "ZTP/P" platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod (standardní sedadlo + přístavek) / každý návštěvník (vyjma doprovodu ZTP/P) musí mít vlastní vstupenku

-TH-

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz