Muzikál Iago se blíží k derniéře, pro čtenáře iDNES.cz je připraven bonus

  9:30
Populární muzikál podle Shakespearova Othella z pera Janka Ledeckého Iago bude mít už jen několik repríz v Divadle Hybernia. Čtenáři iDNES.cz nyní mohou získat vstupenky na únorová představení o 30% levněji.

Iago vs. Othello | foto: Divadlo Hybernia

Divadlo

IAGO

Divadlo Hybernia, nám. Republiky 4, Praha 1 nám. Republiky 4

18. 1. 2019

Divadlo Hybernia, nám. Republiky 4, Praha 1 Praha

Koupit vstupenky

Janek Ledecký a jeden z nejslavnějších světových muzikálových režisérů Američan Robert Johanson zpracovali slavné milostné drama Williama Shakespeara moderně a přenesli ho do současnosti. Příběh lásky a zrady je aktuální v každé době.

Kód na získání 30% slevy z ceny vstupenky je IAGODPP30

V muzikálovém pojetí se Othello, Desdemona, Iago a jejich nejbližší se přesouvají ze Ženevy do pevnosti Citadel na Středním východě.

V Divadle Hybernia, kde bude mít muzikál posledních dvacet repríz, hraje Iaga sám autor hudby i libret Janek Ledecký, kterého doplňují na jevišti mladí umělci známí ze show Tvoje tvář má známý hlas Anna Slováčková a Milan Peroutka nebo David Gránský. Čtenáři iDNES.cz mohou koupit vstupenky s 30% slevou. Stačí při jejich nákupu zadat kód IAGODPP30.

IAGO

William Shakespeare napsal drama Othello, mouřenín benátský pro divadlo Globe v roce 1603. Od té doby spatřil Othello světla ramp ve stovkách nastudování a v tisících repríz po celém světě. Dočkal se také šesti slavných filmových přepisů. Jediným zdařilým pokusem interpretovat Othella hudbou byla zatím Verdiho klasická opera z roku 1887.

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz