Na hradišťský Garden Food Festival míří soutěžící z MasterChefa i Jan Punčochář

  10:30aktualizováno  10:30
O posledním srpnovém víkendu se Uherské Hradiště poprvé zařadí mezi města, která hostí nejchutnější festival jídla a pití Garden Food Festivalu. Při moderování a kuchařské show se bude na pódiu sřídat herečka Markéta Hrubešová se slavným kuchařem Janem Punčochářem.

Jan Punčochář | foto: Luděk Ovesný, MAFRA

Festivaly

Garden Food Festival Uherské Hradiště

Městský park Smetanovy sady

31. 8. 2019

Městský park Uherské Hradiště

Koupit vstupenky

„Slovácko je známé tím, že je to kraj chutí a vůní, vína a tradičních výrobců domácích delikates. Věříme proto, že nabídka pro návštěvníky prvního hradišťského Garden Food Festivalu bude velmi pestrá – od domácích pokrmů až po zástupce nejmodernější gastronomie,“ nastiňuje nabídku jeden z organizátorů oblíbeného gastro festivalu Marek Pochylý.

Návštěvníci budou mít příležitost ochutnat pizzu, burgery, grilovaná masa, ale i pokrmy z Asie a dalších exotických zemí. Chybět nebudou ani stánky se sladkým občerstvením, sýry, klobásami, voňavým kořením nebo lahůdkami pro skutečně vyvolené, jako je pražený hmyz nebo pečení pštrosi a krůty.

Na Garden Food Festivalu se ve Zlíně představil také držitel ocenění Zlatý...

Jan Punčochář na Garden Food Festivalu ve Zlíně


Vše můžete spláchnout lahodnými víny, kvalitní kávou nebo produkcí regionálních pivovarů či domácí limonádou. A hladoví ze Smetanových sadů neodejdou ani vegetariáni.

 Hvězdou festivalu bude trojnásobný vítěz soutěže Zlatý kuchař Jan Punčochář, který byl také jedním z porotců poslední řady soutěže MasterChef Česko. Ta tu bude mít i další zástupce. Účast přislíbili soutěžící Pavel Krajčík, Bohuslav Adamus a Kateřina Kolbová.

V letošním roce přichází Garden Food Festival s novým konceptem, a to spojením toho nejlepšího z gastronomie s kvalitní hudební produkcí i zábavou pro nejmenší. Nejchutnější festival jídla a pití v Uherském Hradišti se tak stane příjemným víkendovým zážitkem pro celou rodinu.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz