Na vyhlášení golfisty roku vystoupí Konvičková, Kolář a Slováček

  12:01
Na Žofíně budou 26. února vyhlášeni golfisté roku z řad profesionálů i amatérů. Celým galavečerem bude provázet Libor Bouček a zazní pop, rock i swing.

Felix Slováček | foto: Golfista roku

Do společnosti

GOLFISTA ROKU 2018

Palác Žofín, Slovanský ostrov 226/8, Praha 1 Slovanský ostrov 226/8

26. 2. 2019

Palác Žofín, Slovanský ostrov 226/8, Praha 1 Praha

Koupit vstupenky

Anketa Golfista roku je oficiálním projektem českého golfu pod záštitou PGA of Czech Republic a největší odbornou anketou svého druhu, která každým rokem oceňuje amatérské i profesionální hráče.

Základem nominací jsou oficiální žebříčky ČGF, výsledky české profesionální PGA a žebříček Golf Digest C&S Order of Merit zahrnující kompletní výsledkový servis českých hráčů na domácích i zahraničních turnajích.

Do ankety přispívají amatérští i profesionální hráči, sportovní kluby a trenéři a do konečných výsledků promlouvají i hlasy fanoušků a široké veřejnosti.

Na galavečeru, který bude moderovat opět Libor Bouček, vystoupí zpěvačka Markéta Konvičková s kapelou, rocker Petr Kolář, klarinetista Felix Slováček a zazní swingové melodie v podání Blue Star Orchestra.

V ceně vstupenky je místo u reprezentativního stolu včetně galavečeře. Vstupenky jsou slosovatelné, v cenách od partnerů jsou volná hrací fee, včetně roční hrací karty na Golf Masters 2019, vouchery na masáže a nesmí chybět ani výhry v podobě golfového vybavení.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz