České tenistky přivezou do Ostravy Fed Cup a utkají se s Rumunkami

  13:30aktualizováno  13:30
Během 10 dnů se na jednom místě představí český fedcupový i daviscupový tým. Fanoušci budou mít skvělou příležitost vidět doma v akci naše nejlepší tenistky a tenisty. Vystaven bude i pohár pro úřadující vítězky Fed Cupu.

TAK JDEME NA TO. Povzbuzování českého fedcupového týmu: nehrající kapitán Petr Pála a zleva Lucie Šafářová, Barbora Strýcová a Petra Kvitová | foto:  Michal Šula, MAFRA

Sport

FED CUP / ČESKÁ REPUBLIKA vs RUMUNSKO

OSTRAVAR ARÉNA, Ruská 3077/135, Ostrava Ruská 3077/135

9. 2. 2019

OSTRAVAR ARÉNA, Ruská 3077/135, Ostrava Ostrava

Koupit vstupenky

„Nepamatuji nic podobného v tenise a nejde o nic obvyklého ani v jiných sportech. Výstava stříbrného poháru pro úřadující vítězky Fed Cupu bude poděkováním fanouškům z regionu, kteří nám vždy vytvořili fantastické prostředí,“ říká Miroslav Černošek, majitel agentury Česká sportovní, která utkání Davis Cupu a Fed Cupu organizačně a marketingově zajišťuje.

Vstupenky na Davis Cup na iDNES Ticket

„Ceny vstupenek byly stanoveny tak, aby byly dostupné pro všechny a aby ani návštěva obou akcí nezatížila rodinné rozpočty. Kapacita Ostravar Areny bude na obě utkání 6 tisíc míst,“ dodal.. 

České tenistky přivezou do Ostravy Fed Cup, který v listopadu vybojovaly zpět do svého držení. Budou hrát proti Rumunkám v sobotu 9. února od 12:45 (úvodní dvouhry) a v neděli 10. února od 12:00 (dvě dvouhry a závěrečná čtyřhra).

České tenistky společně s kapitánem Petrem Pálou nadšeně zvedají nad hlavu...

České tenistky společně s kapitánem Petrem Pálou nadšeně zvedají nad hlavu trofej pro vítězky Fed Cupu.


„Čeká nás hned v prvním kole silný tým, za který může nastoupit i světová jednička Simona Halepová. Ale i bez ní, když vynechala konec sezóny a nikdo neví, v jaké bude formě, mají Rumunky dalších pět hráček ve stovce. Věřím, že proti nim nastoupíme se silným týmem a že holky přijedou ve výborné formě z Australian Open,“ uvedl kapitán českého fedcupového týmu Petr Pála.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz