Čeští tenisté zabojují s nizozemskými v prvním kole nového modelu Davis Cupu

  13:30aktualizováno  13:30
První kolo nového modelu Davis Cupu proti Nizozemsku o postup do finálové skupiny se bude hrát v pátek a sobotu 1. a 2. února. Čeští tenisté věří, že se jim s podporou domácích fanoušků podaří postoupit do finálových bojů.

Český daviscupový tým oslavuje postup přes Izrael. | foto: Adolf Horsinka, MAFRA

Sport

DAVIS CUP / ČESKÁ REPUBLIKA vs NIZOZEMSKO

OSTRAVAR ARÉNA, Ruská 3077/135, Ostrava Ruská 3077/135

1. 2. 2019

OSTRAVAR ARÉNA, Ruská 3077/135, Ostrava Ostrava

Koupit vstupenky

„Čeká nás unikátní akce, při které se během 10 dnů představí na jednom místě oba reprezentační celky. Nepamatuji nic podobného v tenise a nejde o nic obvyklého ani v jiných sportech. Fanoušci budou mít skvělou příležitost vidět doma v akci naše nejlepší tenistky a tenisty,“ říká  Miroslav Černošek, majitel agentury Česká sportovní, která utkání Davis Cupu a Fed Cupu organizačně a marketingově zajišťuje.

Vstupenky na Fed Cup na iDNES Ticket

„Ceny vstupenek byly stanoveny tak, aby byly dostupné pro všechny a aby ani návštěva obou akcí nezatížila rodinné rozpočty. Kapacita Ostravar Areny bude na obě utkání 6 tisíc míst,“ dodal.

První kolo nového modelu Davis Cupu proti Nizozemsku o postup do finálové skupiny se bude hrát v pátek a sobotu 1. a 2. února, předpokládané začátky utkání jsou v 14:45 hodin v pátek (úvodní dvouhry) a ve 13:00 v sobotu (čtyřhra a dvouhry) .

Nehrající kapitán českého daviscupového týmu Jaroslav Navrátil (uprostřed)...

Nehrající kapitán českého daviscupového týmu Jaroslav Navrátil (uprostřed) gratuluje po úspěšné dvouhře Adamu Pavláskovi (vpravo) a Jiřímu Veselému.


„Díky vítězství v podzimní baráži máme možnost bojovat ve Světové skupině o postup mezi 16 nejlepších celků světa. Ve Vítkovicích se nám v minulosti dařilo, sehráli jsme zde velké zápasy ve fantastické atmosféře, a tak věřím, že i s pomocí diváků se nám v novém modelu povede postoupit hned napoprvé do finálových bojů,“ řekl k utkání kapitán daviscupového týmu Jaroslav Navrátil

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz