Muzikál Doktor OX s Jiřím Kornem nabízí bonus čtenářům MF DNES

  10:30
V muzikálové komedii Doktor Ox na motivy povídky Julese Verna s velmi aktuálním tématem o manipulaci lidí září Jiří Korn. Čtenáři MF DNES mají možnost získat při nákupu dvou vstupenek jednu z nich zdarma.

Doktor Ox | foto: Divadlo Hybernia

Divadlo

DOKTOR OX

Divadlo Hybernia nám. Republiky 4

16. 11. 2019

Divadlo Hybernia Praha 1

Koupit vstupenky

V úterý 14. května najdete v deníku MF DNES kód umožňující nákup dvou vstupenek na muzikál Doktor Ox za cenu jedné. Akce 1 + 1 zdarma platí na veškerá představení Doktora Oxe v Divadle Hybernia až do konce sezóny, tedy do 30. června. Stačí při nákupu zadat kód z novin. 

Doktor Ox je původní český muzikál Divadla Hybernia, tentokrát o mladých hrdinech, kteří se vzepřou záměru zločinného doktora Oxe. Tento pseudovědec totiž touží ovládat myšlení obyvatel, a to pomocí svého ďábelského, v podstatě ale jednoduchého vynálezu. 

Příběh je volně inspirován jedním z motivů stejnojmenné novely Julese Verna a jak je u tohoto autora zvykem, obsahuje i varování před zneužitím různých vynálezů původně sloužících pokroku. V příběhu o zločinném doktoru Oxovi tedy nejde o nic méně než o touhu jedince masově ovládat myšlení obyvatel.

Libreto této hudební komedie je po Golemovi a Mefistovi již třetím titulem scenáristy a režiséra Zdeňka Zelenky, které napsal výhradně pro Divadlo Hybernia. Autorem textů písní je Boris Pralovszký, hudbu složil Jiří Škorpík. Kromě Jiřího Korna v muzikálu můžete vidět Kateřinu Brožovou, Petru Vraspírovou, Annu Julii Slováčkovou, Jiřího Zonygu či Františku Stropnickou.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz