Hity AC/DC zazní v Česku poprvé se symfonickým orchestrem

  14:32
Elektrizující australský rock v kombinaci s virtuózním vystoupením velkého symfonického orchestru, to je Highway Symphony. Do Česka ji na podzim přiveze AC/DC Tribute Show.

Tribute kapela Easy Dizzy | foto: Facebook

Hudba

AC/DC Tribute Show se symfonickým orchestrem

Kongresové centrum ALDIS, Hradec Králové Eliščino nábřeží 375/1

24. 11. 2019

Kongresové centrum ALDIS, Hradec Králové Hradec Králové

Koupit vstupenky

V rozsáhlé hudební přehlídce s názvem Highway Symphony ztělesňuje AC/DC skupina Easy Dizzy, která je oficiální tribute kapelou, jejíž profesionalitu ocenil i bubeník AC/DC Chris Slade. „Jsou neuvěřitelní,“ řekl po skončení prvního společného turné s Easy Dizzy. „Tohle je nejlepší tribute skupina AC/DC, jakou jsem slyšel.“

Program show zahrnuje celé období AC/DC. Od počátků, kdy vyletěla z australských garáží a londýnských hospod na světovou scénu a z bratrů Youngových a jedinečného Bona Scotta se staly hvězdy. Odkaz posledně jmenovaného v symfonickém pořadu představil Ital Matteo Giovannone - všeobecně uznávaný jako nejlepší hlas Bona Scotta.

O úspěchu Highway Symphony svědčí zaplněné koncertní sály, kde se tato show v posledních dvou letech hrála.

V Česku se AC/DC Tribute Show se symfonickým orchestrem představí hned na čtyřech místech. Poprvé ji uvidí diváci 24. listopadu v Hradci Králové, následovat budou Praha, Brno a Ostrava.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz