Velkolepou show s hity Pink Floyd zažijí fanoušci v Brně a Pardubicích

  11:30aktualizováno  11:30
Nejslavnější tribute kapela The Australian Pink Floyd Show k nám přijede v únoru v rámci své All That You Love tour hned na dva koncerty. Zazní nesmrtelné písně Pink Floyd doprovázené strhující vizuální show.

Z programu The Australian Pink Floyd Show | foto: Pragokoncert Bohemia

Show

The Australian Pink Floyd Show

ČSOB Pojišťovna ARENA, Sukova tř. 1735, Pardubice Sukova třída 1735

26. 2. 2019

ČSOB Pojišťovna ARENA, Sukova tř. 1735, Pardubice Pardubice

Koupit vstupenky

The Australian Pink Floyd Show je jednou z nejstarších a nejdéle fungujících tributních kapel a rozhodně patří k těm nejslavnějším. Na koncerty v Pardubicích a Brně chystají skladby ze všech etap a hudebních cest kultovních Pink Floyd. 

Fotogalerie

Kapela tak posílí svou oddanost k dědictví Barretta, Waterse, Gilmoura, Wrighta a Masona se svojí show, která odkazuje k legendární produkci slavných Floydů. S využitím nejmodernějších osvětlení, videí, laserů, nafukovacích postav a neuvěřitelného živého zvuku, který je již standardem všech představení TAPFS, slibuje tato celosvětově uznávaná show nezapomenutelný audio-vizuální zážitek.

The Australian Pink Floyd Show sklízí úspěchy po celém světě. Již několikrát se objevili v televizích, hudebních časopisech, dokumentárních filmech a knihách o Pink Floyd, byli nesčetněkrát vyzdviženi v prestižních hudebních médiích i novinách, mj. v The Times či The Guardian.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz