TECHTLE MECHTLE - Dokud nás smrt nerozdělí

  16:30

Do společnosti

TECHTLE MECHTLE - Dokud nás smrt nerozdělí

Městské divadlo 5. května 655

8. 3. 2024

Městské divadlo Sokolov

Koupit vstupenky

Nejúspěšnější česká travesti show TECHTLE MECHTLE
přiváží novou divadelní show DOKUD NÁS SMRT NEROZDĚLÍ, poprvé do SOKOLOVA!
Za spolupráce s taneční školou Baila Conmigo CZ!

"V dobrém i ve zlém, dokud nás smrt nerozdělí..." Tuhle větu řekla minimálně jednou za život snad většina z Vás. Ti odvážnější i vícekrát. Travesti skupina Techtle Mechtle si tentokrát ve svém pořadu posvítí na to, jak vypadá takové manželství po 30 letech pod jednou střechou. Jediná dcera už odrostla a z počátečního zamilování a okouzlení jste se už dávno probudili. Život a manželství jsou zkrátka boj a vyhrát musí v ideálním případě oba.
Divadelní show, ve které se místy budete cítit jako u Vás doma v obýváku, míří do našeho města. Muzikálovo-taneční, divadelní představení, ve kterém uvidíte za jeden večer zhruba 80 kostýmů, propracované taneční choreografie a vtipné scénky z manželství, které píše sám život.
Skupina Techtle Mechtle připravuje každý rok nové představení, které je vždy jejich vlastní tvorbou, a to od návrhu kostýmů, výpravné jevištní scény, paruk, dekorací až po samotný scénář celého představení. Pánové Lukáš, Martin, Nikolas a Saša se svou posádkou míří za Vámi!
Show této skupiny ve většině měst bývá vyprodána i několik měsíců dopředu a za poslední roky se těší na poli české divadelní scény stále větší oblibě.

Více na: techtle mechtle revue / www.techtlemechtlerevue.cz

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - eTickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO / zvláštní sektor pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P NE

Přehled představení TECHTLE MECHTLE TRAVESTI SHOW na ticketportal.cz

-TH-

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz