Rainbow Fest v červnu obarví Ostravu. Při Rainbow Runu se protáhnou jednotlivci i rodiny

  9:30
Jediný barevný festival v České republice se začátkem června odehraje v Ostravě v nádherné industriální Dolní Oblasti Vítkovic. Jsou to vlastně dva bláznivé programy v jeden den, Rainbow Fest a běhy: Rainbow Run, Rainbow Run Family a Rainbow Run kids.

Festivaly

Rainbow Run/Rainbow Fest

Dolní oblast Vítkovice Vítkovice 3004

4. 6. 2022

Dolní oblast Vítkovice Ostrava

Koupit vstupenky

Rainbow Fest je součástí celé akce a tento rok se mohou diváci těšit na Ewu Farnou, Kaliho, DJ Lowu, děti pak na Míšu Růžičkovou. Pořadatelé připravilii duhové nebe, párty v pěně, kolotoče, zábavné zóny, soutěže i pět tun barevného prášku, kterým účastníci akce společně obarví Ostravu.

Rainbow Run je pět nejšťastnějších kilometrů na světě pro kohokoliv. Rainbow Run Family je určen především pro rodiny a měří dva kilometry. Kids Rainbow Run je zase pro rodiny s dětmi a je dlouhý pouze kilometr a děti mohou jet i na odrážedlech. Všechny tři běhy jsou doprovázeny barvami i házecími zónami a je jen na běžcích, který si vyberou.

Den plný barev, pohybu a zábavy se uskuteční 4. 6. 2022 od 10:30 do 24:00 hodin.

Součástí Rainbow je také charitativní projekt Daruj Duhu. Dvěma vybraným rodinám, které v životě neměly tolik štěstí a starají se o handycapované děti, pořadatelé splní jejich sen, ať už je to koupání s delfíny, návštěva ateliéru Harryho Pottera nebo se postavit znovu na nohy.

Při nákupu vstupenky je potřeba povinně vyplnit jméno, příjmení pro vybraný druh goody bagu, poté i velikost a druh trička (dětské, dámské, pánské).

Ke vstupence bude automaticky připočítaná cena látkového náramku s čipem, kterým se bude na místě konání akce platit doplňkové zboží (například jídlo a pití).

Vstup pro děti do 100 centimetrů je ZDARMA bez nároku na Goody Bag. Pokud chcete pro dítě Goody Bag, registrujte jej, prosím, jako dítě do 14 let.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz