Vše o motokrosu nadšenci najdou na veletrhu MX Expo

  14:30
Veletrh MX Expo v Břeclavi nabídne během velikonočního víkendu 8. a 9. dubna vše kolem motokrosu. Nadšenci, začátečníci i profesionálové se tak mohou přijít inspirovat na jedinou událost svého druhu a těšit se na zajímavé značky, jezdce, přednášky plné inspirace a zajímavostí či rozhovory.

Veletrh MX Expo nabídne nejen stánky zameřené na motokros a vše kolem něj, ale také přednášky a rozhovory | foto: Ticketportal

Sport

MX Expo

Kulturní dům Břeclav 17. listopadu 2964/1

9. 4. 2023

Kulturní dům Břeclav Břeclav

Koupit vstupenky

„Po důkladném průzkumu trhu, který potvrdil, že veletrh takového typu zde motokrosové komunitě chybí, jsem se rozhodl uspořádat veletrh MX Expo. Požádal jsem o pomoc organizátory galavečera Moto Gala Night, který je zaměřen na motor sport a společně pracujeme na tom, aby návštěvníci viděli to nejlepší ze světa motokrosu na jednom místě,“ uvedl pořadatel Milan Fiala.

Veletrh MX Expo obsáhne komplexní tematiku motokrosu, včetně vybavení a výživy. Budou tu k vidění například výrobci motocyklových doplňků a elektroniky, oficiální dealeři motorek a oblečení, specializované servisy na tlumiče a další.

Organizátoři ale nezapomínají ani na přípravu, proto návštěvníci veletrhu uvidí také jízdní kola a cyklo vybavení, výživové doplňky a mnoho dalšího.

Pro návštěvníky je připraven i bohatý doprovodný program, který zahrnuje i přednášky se zajímavými hosty. Účast potvrdil například Ervín Krajčovič, který bude hovořit o zkušenostech z motokrosu a flattracku. Dále se návštěvníci mohou podle pořadatelů těšit na jezdce Martina Žeravu ze školy motokrosu, mechanika Jana Srnce a mnoho dalších řečníků.

Nebude chybět ani oficiální vyhlášení složení týmů pro sezonu 2023 či autogramiáda.

Více informací o veletrhu najdete na oficiálních webových stránkách a instagramu.

ZTP vstup zdarma (doprovod platí dle ceníku), děti do 6 let a senioři nad 65 let mají také vstup zdarma.

Vstupenky můžete zakoupit též online, zaplatit na internetu a ihned vytisknou z pohodlí domova - HOMEtickets!!

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz