George Ezra se v květnu vrátí do Prahy do většího prostoru

  15:19aktualizováno  15:19
Hvězda britského zpěváka George Ezry stále stoupá a fanoušků jeho podmanivého hlasu v Česku přibývá. Do Prahy se vrátí už půl roku poté, co vyprodal Forum Karlín. Tentokrát si troufne na velkou Tipsport Arénu.

George Ezra na Colours of Ostrava (18. července 2018) | foto:  Michal Šula, MAFRA

Hudba

GEORGE EZRA / UK

TIPSPORT ARENA Za Elektrárnou 419/1

21. 5. 2019

TIPSPORT ARENA Praha 7-Holešovice

Koupit vstupenky

George Ezra už v Česku představil svoje druhé album Staying At Tamara’s a znovu s ním přijede 21. května do pražské Tipsport Arény. 

Fotogalerie

Deska Staying At Tamara’s je inspirována jeho cestami a prýští z ní pozitivní energie. „Jsem umělec, který každý večer zpívá a prostě nechci zpívat smutné písničky. Což se může změnit, ale momentálně mám chuť všemu, co se kolem mě děje, čelit s úsměvem na tváři,“ říká Ezra.

Mladý písničkář je jedním z komerčně nejúspěšnějších umělců desetiletí. Jeho debutové album Wanted On Voyage se v Británii stalo čtyřikrát platinovým a bylo jedním z deseti nejprodávanějších alb v letech 2014 a 2015, vyšplhalo na první místo v Official UK Chart. 

V deseti zemích se dostal do Top 10, třikrát vyprodal turné po Velké Británii a byl nominován na čtyři ceny BRITs, jednu BBC Music Award a Ivor Novello.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz