Lara Fabian v dubnu zazpívá v Praze, na koncertě chystá překvapení

Diva světového formátu Lara Fabian se po předchozích beznadějně vyprodaných koncertech vrací po pěti letech do Prahy. V dubnu zahraje v pražské hale O2 universum. Na koncertě nebude chybět překvapení, část výtěžku ze vstupenek půjde na charitu.

Lara Fabian si naši metropoli už dříve vybrala i pro natáčení oficiálního DVD.

Koupit vstupenky

Od roku 1995 zpěvačka sbírá významná ocenění, jako například Nejlepší zpěvačka roku, Nejlepší živé vystoupení roku, Album roku a mnoho dalších. Její alba se stala zlatými a několikrát i platinovými.

Ve Francii se následně během dvou let prodalo přes dva miliony alb s názvem Pure. Díky tomuto ohromnému úspěchu získala na prestižním francouzském galavečeru Les Victoires de la Musique cenu Nový umělec roku. Za skladbu „Pure“ byla oceněna jako Nejprodávanější umělec na World Music Awards.

Celosvětově si Lara Fabian vybudovala pověst odhodlané zpěvačky a skladatelky. Důkazem jsou milionové prodeje úspěšných alb a nespočet vyprodaných koncertů na všech kontinentech, a to vše bez okázalé reklamy a senzačních bulvárních titulků.

Na dubnový pražský koncert přichystali pořadatelé překvapení a bonus zároveň. Večer zahájí, na základě výběru Lary Fabian, dvacetiminutovým vstupem muzikálová diva Michaela Gemrotová a čtvrtý z Českého slavíka 2023 Václav Noid Bárta. V jejich podání se mohou diváci těšit například na árii ze světového muzikálu Fantom opery.

Část výtěžku z každé vstupenky bude podle pořadatelů věnována Nadaci Anežka, která pomáhá rodinám překonávat handicap.

Témata: Lara Fabian, koncert

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz