Clash of the Stars: Room 3 nabídne poprvé v Česku souboj dva na jednoho

  11:30
Po úspěšném a povedeném druhém galavečeru se Clash of the Stars vrací na místo činu do pražské haly Královka! Proti sobě se postaví věční rivalové a doslova nepřátele Filip Grznár a Psychopat Bejr. Zúčtování jejich vzájemné nenávisti bude hlavním zápasem galavečera 29. 10. 2022. Zcela poprvé v Česku pak diváci uvidí souboj dva na jednoho.

Logo Clash of the Stars | foto: Clash of the Stars

Sport

Clash of the Stars: Room 3 Circle of Madness

Sportovní hala Královka Nad Královskou oborou 51

29. 10. 2022

Sportovní hala Královka Praha

Koupit vstupenky

Filip Grznár je stálicí v řadách Clash of the Stars a po svém vyhraném zápase na Clash of the Stars: Round 2 si užíval vítězný rozhovor v kleci. Oslavy vítězství mu však přerušil Psychopat Bejr, který vtrhl do klece a Filipa napadl před zraky bouřící arény!

Jak dopadne nejvyhrocenější zápas historie mezi Grznárem a Bejrem? Budou i nadále vyhrávat známe tváře nebo přichází s novými bojovníky i nové pořádky? Vše se dozví diváci galavečera 29. 10. 2022 v hale Královka – Praha.

Skvělý zápas slibuje podle pořadatelů i střet mezi Luktumou a Olchičem. Luktuma si svou vítěznou premiéru odbyl už na prvním galavečeru Clash of the Stars. Olchič naopak nastoupí ke svému úplně prvního MMA zápasu. Prosadí si Luktuma skvělý pohyb, dlouhé ruce a kvalitní striking, nebo bude dominovat Olchič a jeho judo, kterému se v mládi roky věnoval?

Do akce se rovněž vrací oblíbená bojovnice xHolakys, která se utká s Klárou Havlíkovou.

Dojde také na řešení osobních sporů mezi raperem Nenym a influenceram Kid Ajvnem, nebo na souboj těžkých vah mezi Karlosem Bendou a Jaroslavem Kotlárem alias Kotlár security.

Zcela poprvé v Česku pak diváci uvidí souboj dva na jednoho. Statečným bojovníkem, který se postaví hned dvěma soupeřům současně, bude dekorovaný kickboxer Filip Roubíček.

VIP vstupenky zahrnují místo blízko klece, catering (platí pro ULTIMATE VIP) a VIP vstup do haly.

Vstupenky do FAN ZÓNY zahrnují kromě míst s nejlepším výhledem na klec také vstup na mediální trénink a vážení v pátek 28. 10. 2022, tričko z limitované edice, plakát s podpisy bojovníků a také další merch. Při nákupu vstupenky FAN ZÓNA je potřeba v košíku vybrat velikost trička.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz