Circus Varius na ledě přijede v únoru krotit živly i do Česka

  17:30
Ledové plochy deseti českých měst ovládne v únoru show Cirkus Varius na ledě. Diváci uvidí představení plné speciálních efektů, které na ledové ploše spojí všechny žánry současného cirkusového umění.

Show

CIRCUS VARIUS NA LEDĚ

RT TORAX ARENA Čkalovova 20/6144

12. 2. 2023

RT TORAX ARENA Ostrava

Koupit vstupenky

Cirkus Varius na ledě je seskupením umělců nejlepších světových cirkusů, kteří své umění ještě povýšili a přenesli ho na ledovou plochu. Žongléři, akrobati, iluzionisté či gymnasti si připravili čísla, která vyrážejí dech a nadchnou i toho nejnáročnějšího diváka. Umělci předvádějí celé své umění na bruslích na ledové ploše.

O smích a radost se postarají komickým vystoupením klauni.

Špičkové výkony umělců na ledě podtrhují propracované kostýmy, světelné efekty či hudba, které jsou tematicky laděny ke každému číslu.

V cirkusu nevystupují žádná zvířata.

Oznámení organizátora

Kvůli probíhajícím vojenským událostem na Ukrajině bohužel nemáme možnost zorganizovat turné ruského cirkusu na ledě. Podařilo se nám však najít důstojnou náhradu a domluvit turné s velkolepým Circus Varius, který jen zřídka vystupuje v evropských zemích. Místa a termíny všech představení zůstávají nezměněny. Všechny vstupenky zakoupené na představení „Ruský cirkus na ledě“ platí na toto představení, diváci nemusí nikam chodit, aby je nahradili.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás! S úctou, SHOW №1 AGENCY

Circus Varius vznikl spojením několika světových cirkusů. V čele cirkusu stojí zkušení lídři, kteří celý svůj život spojili s cirkusovým uměním.

Složení cirkusových umělců je mezinárodní. Umělci jsou z Rakouska, Běloruska, Brazílie, Bulharska, Kanady, Číny, Francie, Německa, Velké Británie, Maďarska, Itálie, Ruska, Ukrajiny, USA.

Díky přítomnosti profesionálních umělců z různých zemí světa může Circus Varius publiku představit jedinečná, navzájem odlišná čísla, která uspokojí i toho nejnáročnějšího diváka.

Circus Varius je jediný cirkus na světě, který zkrotil všechny živly. Má ve svém repertoáru jedinečná představení: „Cirkus Varius na ledě“, „Cirkus Varius na zemi a ve vzduchu“ a „Cirkus Varius na vodě“.

Úžasná extravagance světla, hudba speciálně napsaná pro každé představení, barevné kostýmy, závratné kaskadérské kousky, speciální efekty a nepřekonatelná dovednost umělců – to vše je nádherný svět Circus Varius.

CIRCUS VARIUS NA LEDĚ

Zlín - 10. únor 2023 o 17:00 - Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín

Brno - 11. únor 2023 o 17:00 - Winning Group Arena, Brno

Třinec - 12. únor 2023 o 17:00 - WERK Arena, Třinec

Ostrava - 18. únor 2023 o 17:00 - Ostravar aréna

Pardubice - 19. únor 2023 o 17:00 - Enteria Aréna, Pardubice

Ústí nad Labem - 21. únor 2023 o 17:00 - Zimní stadion, Ústí nad Labem

Chomutov - 22. únor 2023 o 17:00 - Rocknet aréna, Chomutov

České Budějovice - 24. únor 2023 o 17:00 - Budvar Aréna, České Budějovice

Plzeň - 25. únor 2023 o 17:00 - LOGSPEED CZ Aréna, Plzeň

Praha - 26. únor 2023 o 17:00 - Sportovní hala Fortuna, Praha

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz