Lords Of The Sounds přiváží muziku z fantasy filmů, seriálů a her

  14:30aktualizováno  14:30
Slavný symfonický orchestr Lords Of The Sounds vystoupí v dubnu na pěti místech v Česku s novým programem Music is coming. Světově proslulé soundtracky zazní novým způsobem a získají sílu. Díky jedinečnému obrazovému doprovodu navíc každá melodie ožije.

Lords Of The Sounds | foto: Ticketportal.cz

Hudba

LORDS OF THE SOUND - Music is coming

Parkhotel Congress Center Plzeň U Borského parku 31

13. 4. 2019

Parkhotel Congress Center Plzeň Plzeň

Koupit vstupenky

Music is coming je kombinací živého zvuku orchestru, sboru a skutečné magie, která prostupuje oblíbené filmy a počítačové hry. V unikátním provedení členů orchestru Lords Of The Sounds zazní hudba ze seriálů Hry o trůny, Vikingové, z filmů Avenegrs, Alenka v kraji divů, Wonder Woman, Pán prstenů, Avatar, Van Helsing, Letopisy Narnie, Piráti z Karibiku, Pátý element a počítačových her jako Warcraft, Assassin’s Creed, Mortal Kombat a dalších.

Díky jedinečnému obrazovému doprovodu každá melodie ožije, do sálu střelhbitě vtrhnou nevídané fantastické bytosti a diváci objeví neznámý svět, kde vládne magie a kouzlo.

Lords Of The Sounds

Monumentální prostorový zvuk, neotřelé aranžmá a profesionální přístup jsou hlavními charakteristickými rysy orchestru. Music is coming je tím nejlepším způsobem jak neobvykle strávit čas. Tato ohromující událost vám otevře dveře do nové reality, ve které ožívají mýty a zázraky se dějí.

Zažít to můžete od 13. do 18. dubna v Plzni, Ostravě, Hradci Králové, Praze a Českých Budějovicích.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz