Na ČESKOSLOVENSKÝ Rockfest 2020 míří Arakain, BSP nebo Tublatanka

  12:02
Po úspěšné premiéře v červnu 2019, kdy v Brně na fotbalovém stadionu Za Lužánkami zahrálo deset kapel pro více než 5 tisíc návštěvníků, se rozhodli pořadatelé zdvojnásobit počet kapel i dnů. Na festivalu uvidíte československé rockové legendy.

Arakain na festivalu Benátská! s Impulsem 2018 | foto: Jan Pešek, MF DNES

Festivaly

ČESKOSLOVENSKÝ Rockfest 2022

Fotbalový stadion za Lužánkami Drobného 47

3. 6. 22 - 4. 6. 22

Fotbalový stadion za Lužánkami Brno-Královo Pole

Další termíny

Koupit vstupenky

Druhý ročník ČESKOSLOVENSKÉHO Rockfestu bude větší a našlapaný hudebními legendami. Nově přibude stanové městečko, protože festival bude dvoudenní, a připraven je i pestrý doprovodný program.

Fotogalerie

Hlavní je ale muzika. Na festivalu vystoupí skupina Arakain, která předtím pojede turné k desce Jekyll & Hyde. Dalším velkým lákadlem je trio Baláž, Střihavka, Pavlíček, čili BSP, jehož Zemi vzdálenou zvolili čtenáři iDNES.cz největším polistopadovým hitem (více čtěte zde). 

Ze Slovenska opět přijede skupina Tublatanka a nebude chybět ani loňský headliner Láďa Křížek se skupinou Citron a zpěvačkou Tanjou. Dalšími potvrzenými jmény jsou Vilém Čok, Turbo, Jaroslav Albert Kronek, Progres 2, Argema, Vitacit, Regon, Doga, Desmod, Krabat, Metalinda a Motorband. 

Kromě klasických vstupenek nabízí festival i VIP vstupenky, jejichž držitelé budou mít přednostní odbavení na vstupu (samostatný vchod), vstup do všech prostor přístupných publiku, vstup na vyvýšenou VIP zónu s bezplatným občerstvením, pivem a nealkoholickými nápoji a také samostatné toalety.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz