Na ČESKOSLOVENSKÝ Rockfest 2020 míří Arakain, BSP nebo Tublatanka

  12:02
Po úspěšné premiéře v červnu 2019, kdy v Brně na fotbalovém stadionu Za Lužánkami zahrálo deset kapel pro více než 5 tisíc návštěvníků, se rozhodli pořadatelé zdvojnásobit počet kapel i dnů. Na festivalu uvidíte československé rockové legendy.

Arakain na festivalu Benátská! s Impulsem 2018 | foto: Jan Pešek, MF DNES

Festivaly

ČESKOSLOVENSKÝ Rockfest 2021

Fotbalový stadion za Lužánkami, Drobného 47, Brno Drobného 47

4. 6. 2021

Fotbalový stadion za Lužánkami, Drobného 47, Brno Brno

Další termíny

Koupit vstupenky

Druhý ročník ČESKOSLOVENSKÉHO Rockfestu bude větší a našlapaný hudebními legendami. Nově přibude stanové městečko, protože festival bude dvoudenní, a připraven je i pestrý doprovodný program.

Fotogalerie

Hlavní je ale muzika. Na festivalu vystoupí skupina Arakain, která předtím pojede turné k desce Jekyll & Hyde. Dalším velkým lákadlem je trio Baláž, Střihavka, Pavlíček, čili BSP, jehož Zemi vzdálenou zvolili čtenáři iDNES.cz největším polistopadovým hitem (více čtěte zde). 

Ze Slovenska opět přijede skupina Tublatanka a nebude chybět ani loňský headliner Láďa Křížek se skupinou Citron a zpěvačkou Tanjou. Dalšími potvrzenými jmény jsou Vilém Čok, Turbo, Jaroslav Albert Kronek, Progres 2, Argema, Vitacit, Regon, Doga, Desmod, Krabat, Metalinda a Motorband. 

Kromě klasických vstupenek nabízí festival i VIP vstupenky, jejichž držitelé budou mít přednostní odbavení na vstupu (samostatný vchod), vstup do všech prostor přístupných publiku, vstup na vyvýšenou VIP zónu s bezplatným občerstvením, pivem a nealkoholickými nápoji a také samostatné toalety.

Autor:

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz