Vstup umožněn 19:00
Italský skladatel a klavírista Ludovico Einaudi, jehož poslední tři pražské zastávky byly beznadějně vyprodané, představí 29. května v pražském O2 universu své nové album The Summer Portraits, které je „věnované všem našim létům a všem našim krásným okamžikům.“
Ludovico Einaudi je italský klavírista a skladatel, mistr působivé, zasněně magické hudby, autor soundtracků k filmům jako Nedotknutelní, Samba nebo Země nomádů. Jeho nová nahrávka se třinácti skladbami čerpá z osobních vzpomínek vyvolaných sluncem, létem, prázdninami s rodinou a nedávným návratem do Turína, města, kde strávil dětství. Díky plné sestavě doprovodných hudebníků se Einaudi vrací stylově k albu In A Time Lapse z roku 2013 a nabízí bohatší zvukovou paletu než nedávné sólové desky. To dokládá i složení koncertní kapely - dvoje perkuse, violoncello, housle, akordeon, klávesy a baskytara. Album The Summer Portraits vychází 31. ledna 2025.
Ludovico Einaudi patří s devíti miliardami přehrání skladeb ročně k nejstreamovanějším klasickým umělcům. Vydal řadu úspěšných alb, vyprodává nejprestižnější sály po celém světě a je ceněným autorem hudby k mnoha filmům. Koncert přináší Charmenko CZ.
Se vstupenkou lze zakoupit Gourmet Experience.
Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.
Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.