Hudba

RYTMUS

O2 arena Českomoravská 2345/17a

14. 9. 2024

O2 arena Praha

Koupit vstupenky
Vstup umožněn 18:30, pro držitele balíčku 18:00

Legendární rapový král Rytmus usedne na svůj trůn. Poprvé sólově v O2 areně vystoupí se svou celoživotní show. Nepropásněte jedinečnou příležitost být svědky historického koncertu a oslavit spolu s Rytmusem jeho bohatou kariéru, která nemá na československé rapové scéně obdoby.

Rytmusův koncert v pražské O2 areně bude jeho dosud největším sólovým vystoupením, na kterém oslaví svoji kariéru a působení na československé hudební scéně. Zažijte legendu rapu v nejlepší formě a vychutnejte si atmosféru plnou emocí a absolutní euforie. Fanoušci se můžou těšit na Rytmusovy největší hity propojující široké spektrum žánrů se syrovým rapem, to vše v unikátní atmosféře, velkolepých prostorách s impozantním stage designem, a řadou hvězdných hostů. Jedním z nich bude i fenomenální Dara Rolins, se kterou už se na podiu největší české haly jednou setkali. V lednu 2023 během show k Dařiným neuvěřitelným padesátinám jejich společné vystoupení sklidilo naprosto ohromující ohlas.

Rytmus k tomu říká: "Všichni dobře víme, že toto bude doposud největší oslava mojí kariéry a mých hitů na tak prestižním místě, jako je O2 arena. Dává tedy smysl, aby se tam objevili všichni, kteří jsou neodmyslitelnou součástí mé hudební cesty. Jedním z těchto lidí je i Dara Rolins, se kterou máme nesmrtelný hit Party DJ. Spojuje nás nejen tento song, ale taky dlouhá historie, a proto je mi velkou ctí, že bude součástí oslavy. Velmi se na to těším."

Kromě Dary pozvání přijali i další vynikající umělci. Charismatický Viktor Sheen, zásadní ikona nové generace, Rytmusův odvěký parťák a spoluzakladatel Kontrafaktu Ego nebo královna slovenského R´n´B, zpěvačka Tina.

Pro své nejvěrnější fanoušky připravil RYTMUS balíček VIP Experience, který umožní fanouškům zažít koncert nezapomenutelným způsobem.

Balíček VIP Experience v ceně 9 990 Kč obsahuje: • Garantované místo v prvním patře O2 areny v sektoru 102, nebo 111 • Meet & Greet s Rytmusem před koncertem* • Welcome drink • VIP vstup vchodem č.2 od 18:00 *Prosíme o včasný příchod na VIP vstup č.2 v 18:00, na pozdější příchody nebude brán zřetel.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zprávaPokyny pořadatele INFO ZTP/P

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz