Získejte vstupenky na jednu z nejlepších her Letních shakespearovských slavností

  14:58
Letní shakespearovské slavnosti jsou v plném proudu. Kromě čtyř premiér nabízí i osvědčené kusy z minulých ročníků, včetně loňské nejúspěšnější novinky Dobrý konec všechno spraví. Poradíme vám, jak získat lístky zdarma.

Anna Fialová, Dobrý konec všechno spraví | foto: © AGENTURA SCHOK, foto: Jiří Kottas

Něžně melancholická komedie Dobrý konec všechno spraví měla loni úspěch u diváků i kritiky, která ji ocenila jako jednu z nejlepších novinek slavností za posledních pár ročníků. 

Soutěž o dvě vstupenky na hru Dobrý konec všechno spraví

Hru plnou dobrodružství, lásky a zázraků můžete na Letních shakespearovských slavnostech vidět i letos od 10. do 21. srpna.

V hlavní roli Heleny, která nebojácně bojuje o lásku hraběte Bertrama a je schopná udělat kvůli ní cokoliv, se představí jedna z nejtalentovanějších hereček nejmladší generace, Anna Fialová. 

Představení zaujme odvážným režijním pojetím legendy českého divadla Jana Antonína Pitínského. Dynamický jevištní rej mixující moderní a klasické prvky pak skvěle dotváří hudba Vladimíra Franze. V dalších rolích se objeví Ondřej Pavelka, Martin Dejdar, David Novotný či Martin Siničák. Recenzi čtěte zde.

Televize Óčko připravila soutěž o dvě vstupenky zdarma. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a můžete vyhrát. Soutěžní formulář najdete zde.

Kromě představení Dobrý konec všechno spraví, můžete na Letních shakespearovských slavnostech letos vidět Zkrocení zlé ženy, Hamleta, slovenskou Komédiu omylov nebo letošní novinku - Zimní pohádku. Vstupenky najdete zde.

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz