Získejte lístky na hity Letních shakespearovských slavností s exkluzivní slevou

  0:02
Letní shakespearovské slavnosti jsou v plném proudu a kromě letošní novinky, kterou je Zimní pohádka, uvádí v průběhu srpna i oblíbené kusy z minulých let a k tomu jedno slovenské představení. Čtenáři iDNES.cz mají nyní časově omezenou možnost zakoupit vstupenky s exkluzivní 40% slevou.

Mnoho povyku pro nic | foto: Letní shakespearovské slavnosti

Srpen bude v rámci Letních shakespearovských slavností měsícem komedií. Budete mít možnost vidět jich hned sedm.

Exkluzivní slevu na vybraná představení získáte po zadání hesla: idnes40

Nejprve to bude slovenská Komédia omylov, v níž uvidíte Jána Jackuliaka, Ľubomíra Pavloviče a další známé slovenské herce.

Od 10. do 21. srpna bude scéna Královské zahrady před Míčovnou patřit hořké komedii Dobrý konec všechno spraví. Lehkost, půvab, skvěle vypointovaný verbální humor a vynikající Anna Fialová a Martin Siničák v rolích ústředního páru, to je ve zkratce loňská premiéra Slavností. Zasloužilou pozornost vzbudil i Martin Dejdar coby nemocný král či výborný Ondřej Pavelka v roli Parola.

Dobrý konec všechno spraví

Od 23. do 29. srpna si návštěvníci Královské zahrady užijí Večer tříkrálový, komedii plnou bláznů a rozverných kousků. Moderní pop artovou scénu ozvláštní luxusní jachta plná rozjuchané mládeže, herecké osazenstvo bude vtipkovat jako o život. Vděčné je především komické trio v podání Nely Boudové, Josefa Cardy a Václava Kopty (v alternaci s Milanem Šteindlerem).

Večer tříkrálový

Tím ovšem srpnový výčet shakespearovských komedií zdaleka nekončí, diváci se mohou těšit v půli srpna na Mnoho povyku pro nic nebo v závěru měsíce i na na velmi oblíbené představení Sen noci svatojánské.

Sen noci svatojánské

Letní shakespearovské slavnosti nyní nabízejí exkluzivní 40% slevu na výše uvedená představení ve vybraných termínech. Stačí při nákupu vstupenek zadat heslo idnes40. Maximálně je možné zakoupit šest vstupenek. Nabídka platí do 6. srpna.

Komédia omylov

Termíny představení, na které je možné uplatnit slevu:

Komédia omylov 7. 8. a 8. 8.

Mnoho povyku pro nic 11. 8. a 13. 8.

Dobrý konec všechno spraví 18. 8. a 20. 8.

Večer tříkrálový 25. 8. a 27. 8.

Sen noci svatojánské 26. 8. a 29. 8.

Autor:

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz