Vydražte výjimečné vstupenky na koncert Bena Cristovao v O2 areně

  10:00aktualizováno  10:00
Ben Cristovao už téměř vyprodal O2 arenu. Poslední vstupenky se rozhodl dát do veřejné aukce, jejíž výtěžek věnuje Farmě naděje. Ke vstupence získají vítězové dražby možnost zúčastnit exkluzivní VIP afterparty s Benem po koncertě v O2 areně a absolutní vítěz aukce získá také pozvání pro sebe a pět přátel na večeři od samotného interpreta.

Ben Cristovao | foto: archiv Bena Cristovao

Ben Cristovao na svůj dosud největší koncert chystá to nejlepší ze své desetileté kariéry. Fanoušky chce překvapit také interiérem haly a dekoracemi, které jsou navrženy týmem zkušených profesionálů. Kromě toho chce ale udělat něco výjimečného nejen pro své fanoušky, ale také pro charitu.

VSTUPTE DO AUKCE ZDE


10. září startuje unikátní aukce o třicet vstupenek do sektoru 417, ke kterým výherci dražby získají velký zážitek, a to možnost zúčastnit se exkluzivní VIP afterparty s Benem, jeho kapelou a týmem po koncertě v O2 areně. Nebude možnost koupit si na tuto afterparty vstupenky v běžném prodeji, jedinou šancí je právě tato aukce. Držitel lístku s nejvyšší dražební cenou navíc získá pro sebe a pět svých kamarádů pozvání na večeři od samotného Bena. 

Výtěžek aukce, která skončí 15. září večer, předá Ben Cristovao Farmě Naděje, která je azylem pro zachráněná, primárně hospodářská, zvířata.

„Je neuvěřitelné a krásné, s jakou láskou a empatií se starají o zachráněná zvířata. Rád k ním jezdím, je tam neuvěřitelná energie a klid. Budu moc rád, pokud se nám pro ně povede vybrat co největší balík,“ říká Ben Cristovao.

Ben Cristovao na Farmě naděje

Farma funguje v obci Dobrovitov nedaleko Čáslavi od roku 2017. „Chceme lidem ukázat, že zvířata, kterým jsme dali nálepku hospodářská, se v prožívání lásky, radosti i bolesti nijak neliší od našich domácích mazlíčků. Zvířata mají jeden úžasný dar, a to, že nás učí bezpodmínečné lásce, za kterou neočekávají nic nazpět. Chceme tuto lásku v lidech opět probudit skrze zachráněná zvířata a jejich osobní příběhy,“ vysvětluje Marie Šebestová, předsedkyně Farmy Naděje.

Autor:

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz