Viktor Dyk se svojí kapelou WAW pokřtí nový videoklip ve Futuru

  12:56
Zpěvák Viktor Dyk uvedl se svojí kapelou WAW v únoru nový videoklip k singlu Anděli můj. Fanoušky zve na jeho slavnostní křest, který proběhne 30. března v pražském klubu Futurum Music Bar. Kmotrem bude Michal Pavlíček.

Viktor Dyk WAW | foto: Ticketportal.cz

Vstupenky na koncert Viktora Dyka se skupinou WAW najdete zde.

Viktor Dyk připravuje do Futura nadupanoou rockovou show plnou muzikantských překvapení. Speciálním hostem bude kytarový mág Michal Pavlíček, který k písni Anděli můj nahrál kytarové sólo.

Křest proběhne v salonku klubu Futurum ještě před samotným koncertem a přístup na něj budou mít jen držitelé vstupenky WAW Zone Ticket, která kromě toho zahrnuje welcome drink, občerstvení, drobné dárky a osobní setkání s kapelou.

Skupinu Viktor Dyk WAW tvoří kromě známého zpěváka kytaristé Radek Leepa Sedláček a Martin Hollandr, baskytarista Petr Bidlo a bubeník Tomáš Novák.

Viktor Dyk dosud působil v několika hudebních seskupeních, jako jsou třeba Dorota B.B., J.A.R., Autsider, Plavalaguna nebo Gaia Mesiah. Známý je také jako muzikálový zpěvák a herec, především z Rockopery Praha. Hrál ale i v několika muzikálech divadla Ta Fantastika jako Excalibur, Obraz Doriana Graye nebo Němcová.

Autor:

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz