Till Lindemann v listopadu zahraje v Praze

  11:26
Metalový génius, frontman a zpěvák německé kapely Rammstein, Till Lindemann se na podzim vydává na turné. Jednu ze zastávek má i v Praze. Fanoušci se s ním mohou setkat ve sportovní hale Fortuna 22. listopadu. Akce je přístupná od 18 let.

Frontman a zpěvák německé kapely Rammstein Till Lindemann vyráží na evropské turné | foto: Ticketportal

Koupit vstupenky

Podle pořadatelů se mají návštěvníci koncertu, který je součástí evropského turné po 13 zemích, připravit na nové písně.

Na koncertě ale zazní i staré songy, nebudou chybět ani videa či speciální efekty.

Till Lindemann, který je znám silnými texty a bohatým obrazovým doprovodem svých písní, proslul i svou vokální silou. Miliony fanoušků po celém světě ohromuje svým charizmatem, uměním i hrubou energií.

Zpěvák, textař a básník Till Lindemann se narodil 4. ledna 1963 ve východoněmeckém Lipsku. Proslul jako frontman kapely Rammstein, jež kombinuje elektroniku s tvrdými kytarovými riffy, industriální rytmikou a hymnickými refrény.

Tu bolest si užívá. Till Lindemann z Rammstein slaví šedesátku

Jde o jednu z nejúspěšnějších německých formací současnosti, celosvětově prodala více než 25 milionů desek, její koncerty bývají vyprodané a sám Lindemann figuruje v žebříčku 50 nejlepších metalových frontmanů všech dob, který vyhlašuje vydavatelství Roadrunner Records.

Objevil se ve filmech Pola X, xXx a Tučňák Amundsen, vydal několik sbírek poezie. Některé z jeho básní a textů byly vystaveny v galeriích. Má i svůj vlastní sólový hudební projekt, který nese jeho jméno.

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz