Česká verze muzikálu Tarzan získala pochvalu i ze zahraničí

  9:56
Muzikál Tarzan, který se hraje od podzimu v Divadle Hybernia, patří bezpochyby k tomu nejlepšímu, co lze nyní na české muzikálové scéně vidět. Spojení nádherné hudby Phila Collinse, tance a akrobacie, výborných hereckých výkonů a také příběhu, který je i dnes aktuální, to vše zažijete přímo vtaženi do džungle.

Tarzan | foto: Divadlo Hybernia

Hlídací kočka

Vstupenky Vám chytím vždycky. Pohlídám přednostní prodeje, vstupenky na poslední šanci, začátek prodeje, slevy i konání akce.

Pochvalu si česká verze muzikálu vysloužila i od Mezinárodní agentury Music Theatre International. Celé představení je prostoupeno důmyslnou videoprojekcí, která diváky ohromí a vytváří prostorový dojem z džungle, bouře na moři nebo třeba při útoku obřího pavouka ohrožujícího hlavní hrdinku.

Vstupenky na muzikál Tarzan najdete zde.

Scéna a rafinované kulisy navozují pocit, že se divák skutečně ocitá uprostřed deštného pralesa v Kongu. Po větvích šplhají opice a nápaditě pojatá akrobacie diváky nejednou překvapí.

„Bylo velmi působivé sledovat umělce na scéně. Gránského ztělesnění Tarzana bylo výjimečné zejména v tom, jakým způsobem přecházel mezi rolí člověka a gorily, obzvláště v interakci ve vztahu s Jane,“ svěřil se Lewis Mitchell z MTI, která je jednou z předních světových divadelních licenčních agentur. 

Divadlům z celého světa již 67 let uděluje práva na slavná představení z americké Broadwaye i dalších předních scén. Mitchell pochválil i další umělce a taky hudebníky a režii. 

„Show v Hybernii má skvělou scénu, casting, choreografii. Je jasné, proč bylo publikum na veřejné premiéře tak nadšené,“ dodal.

„Je to zatím to nejnáročnější, v čem jsem kdy vystupoval. Skloubit hraní, zpěv a ještě akrobacii není vůbec jednoduché,“ říká David Gránský o roli Tarzana. 

V hlavních rolích můžete kromě něj vidět Josefa Vojtka, Ivanu Korolovou, Petru Vojtkovou, Ditu Hořínkovou, Ernesta Čekana, Roberta Urbana, Vojtěcha Drahokoupila, Petera Pechu, Tomáše Trapla a další. 

Hlídací kočka

Vstupenky Vám chytím vždycky. Pohlídám přednostní prodeje, vstupenky na poslední šanci, začátek prodeje, slevy i konání akce.

Autor:

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz