Sting přijede s novou show My Songs, získejte volné vstupenky

  21:17aktualizováno  21:17
Už 12. července přijede Sting do Česka představit svou novou show My Songs, pojmenovanou podle aktuální desky plné předělaných verzí jeho starších písní. Televize Óčko STAR připravila na tento týden soutěž o volné vstupenky na jeho koncert ve Slavkově u Brna.

My Songs bude dynamická show se zaměřením na nejoblíbenější Stingovy skladby a mapující kariéru tohoto šestnáctinásobného držitele ceny Grammy. V rámci koncertu zazní materiál jeho sólové kariéry, jakož i skladby skupiny The Police.

Soutěž o vstupenky na Stinga

V Zámecké zahradě ve Slavkově u Brna Stinga doprovodí rocková kapela. Předskočí mu Vojtěch Dyk s B-Side Bandem a Lenka Nová s Petr Malásek Bandem.

S televizí Óčko STAR můžete celý týden soutěžit o vstupenky. Stačí sledovat vysílání a poslat zprávu na Facebook televize. Podrobná pravidla soutěže najdete zde.

Skladatel, zpěvák, autor, herec a aktivista Sting patří mezi nejvýraznější sólové umělce světa. Získal 10 cen Grammy, dvě Brit Awards, Zlatý Globus, cenu Emmy, cenu časopisu Billboard a cenu MusiCares 2004 v kategorii Osobnost roku, obdržel čtyři nominace na Oscara, na divadelní cenu Tony. 

Je také členem Síně slávy skladatelů, získal ocenění Kennedy Center Honours, The American Music Award of Merit a The Polar Music Prize. Má čestné doktoráty hudby na University of Northumbria, na Berklee College of Music, na University of Newcastle upon Tyne a na Brown University.

Loni odjel turné se Shaggym ke společnému albu 44/876 a letos vydal desku předělaných písní My Songs, která uspěla u kritiky. Recenzi si přečtěte zde.

Autor:

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz

Najdete na iDNES.cz