Mniši ze Shaolinu předvedou v červnu své umění v Praze, Brně a Budějovicích

  16:30
Fascinující skupina mnichů přímo ze shaolinského kláštera se vrací do České republiky s novým programem. Jedinečná show, která vyprodává stadiony po celém světě, míří v červnu opět do Brna, Prahy a poprvé v historii turné také do Českých Budějovic. Poznejte nadpozemské umění, kulturu a víru Shaolinu.

Show

SHAOLIN show live

Sportovní hala Stromovka 1216/12

14. 6. 24 - 17. 6. 24

Sportovní hala České Budějovice 2

Další termíny

Koupit vstupenky

Neuvěřitelná podívaná, kterou obdivovala britská panovnice či americký prezident, spojuje artistické výkony a bojové dovednosti s buddhistickým učením.

Show shaolinských mnichů patří svou jedinečností mezi záhady současného světa a patří k tomu nejlepšímu, co Čína vyváží do zahraničí. V této velké zemi patří výuka bojových umění k prestižním zaměstnáním i studiím a Shaolin je mezi kláštery absolutní špičkou.

Při představení uvidíte jak osmileté benjamínky, tak dospělé muže či starce, kteří nehrají bezbolestné divadlo, ale nastavují těla úderům protivníků, hrotům kopí, ocelovým ostřím či dřevěným tyčím.

Zároveň budou mít diváci jedinečnou příležitost zažít a poznat kouzlo cvičení Tai Chi pro ovládnutí těla i mysli, kdy shaolinský mistr povede jednoduchou ale nezapomenutelnou lekci přímo z pódia s celým hledištěm.

To, co v okleštěné podobě a sestříhané ve filmech předvádí Bruce Lee, můžete vidět v plné parádě a živě na pódiu!

Den s mnichy v klášteře Shaolin, legendární kolébce bojových umění

VIP VSTUPENKY BRNO A ČESKÉ BUDĚJOVICE zaručují občerstvení/víno/pivo/nealko před, o přestávce i po představení a samostatné toalety

Vstupenky jsou v distribuci na prodejních místech Ticketportal, nebo je lze zakoupit online přímo na ticketportal.cz - eTickets!! Děti do 120 cm zdarma bez vstupenky a bez nároku na vlastní sedadlo. Vstupenka ZTP/P umožňuje současný vstup dvou návštěvníků, tedy držitele průkazu ZTP/P a jedné osoby jako doprovod.

Doporučené akce

Vstupenky nabízíme ve spolupráci s Ticketportal.cz